KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 • ÜLDISED KÜSIMUSED
  1.       Kuna ma peaksin tulema iluprotseduuridele?

  Kõige õigem on tulla ja oma probleemid ja mured ära rääkida. Koos spetsialistiga teha plaan ja otsustada, millised protseduurid on teile kõige kasulikumad ja sobivamad. Ja alles siis alustada toimingutega.

  Kui on probleemne nahk – siis kindlasti on otstarbekas tulla meie nahaarsti konsultatsioonile. Koos on võimalik arutada läbi edasine tegevuskava.

  1. Kas konsultatsioonid on tasulised?

  Jah. Kuid kui konsultatsioonile järgneb protseduur, siis konultatsiooni tasu ei võeta.

  1.       Kas mul aidatakse otsustada, mida oleks vaja teha?

  Meil on kliente, kes koos meiega toimetavad juba paar kolm aastat.

  1.       Kas saab järelmaksuga maksta?

  Jah saab.

  1.       Kas saab pakettide puhul hinnalandust?

  Pakkettide ostmise puhul oleme alati teinud soodustusi. Samuti on meil välja töötatatud kliendikaardi soodustuse süsteem. Hindame on kliente ja nende lojaalsust kõrgelt.

  1.       Kas süstimine on valus?

  See on iga inimese puhul erinev. Ja erinev ka sõltvalt süstitavast piirkonnast. Otsaesine ei ole nii tundlik. Kindlasti on tundlikumad muud piirkonnad. Vajadusel vähendatakse valu rahustava geeliga. Kuid protseduur on kiire ja täiesti talutav.

  1.       Kas peale esimest süstimist tuleb elu lõpuni süstida?

  Juba kord süstides ei tähenda see, et peaksite alati süstima.  Tulemust saate säilitada alternatiivsete meetoditega, näiteks aparaadikosmetoloogia abil, erinevate hooldustega, massaažidega, samuti erinevate lasermeetoloogia abil.

  1.       Kas süste teevad arstid?

  Jah, süste teevad Decuses suure kogemusega spetsialistid – arstid. Tavapäraselt, olles rahul tulemusega, tullakse sama spetsialisti juurde üldjoontes tagasi. Koos otsustatakse uute süstimiste aja ja vajaduse üle.

  1.       Millised süstid kuhu süstitakse?

  Seda otsustatakse koos spetsialistiga, valides parim võimalik vahend ja materjal.

  1.       Kas on vastunäidustusi?

  Nagu igal noorendamisprotseduuril, on ka süstidel vastunäidustused: herpes, akne, samblikud, lamedad tüükad, nakkushaigused, dermatiit, HIV, haavandiline koliit, Crohni tõbi, põieinfektsioonid. Sellepärast ongi väga oluline alati täita tervisekaart, kuhu tuleb kirja panna kogu oluline info enda kohta ja see arstiga läbi arutada.

  1.       Mitu protseduuri tuleb teha ja kui sageli?

  Protseduur tehakse ühele piirkonnale üks kord. Sõltuvalt naha seisundist ja inimese individuaalsetest näitajatest on mõju näha aasta kuni kaks.

  1.       Kas see on valus?

  Protseduur ei ole valus, sest naha töötlemise tugevuse üle saab otsustada koos spetsialistiga. Inimeste valutunnetus on väga erinev. Tunda on väikseid otsiku löögikesi.

  1.       Milline ma pärast protseduuri välja näen?

  Sõltub inimesest, see on  väga individuaalne. Me ei soovita samaks päevaks pidulikke jms üritusi planeerida. Mõnel inimesel ei ole midagi näha, mõnel on punetus, mis kaob õhtuks, aga kõige hiljem 3 päeva jooksul.

  1.       Kaua see protseduur aega võtab?

  Oleneb protseduuri piirkonna ulatusest, aga arvetsada tuleb 1-2 tunniga.

  1.       Mis süsteemiga see aparaat töötab?

  Kogu piirkond käiakse aparaadi osikuga millimeeter millimeetri haaval üle. Impulsid viiakse naha sisse.

  1.       Kui vanalt ja kui kaua seda protseduuri tasub teha?

  Praegused kliendid on alates 30 eluaastast kuni 70 eluaastani välja. Aga kindlasti otsustatakse protseduuri otstarbekus koos spetsialistiga.

  1.       Kas see protseduur on valus?

  Sõltub piirkonnast ning inimese individuaalsest valu tunnetusest.

  1.       Mitu protseduuri tuleb teha?

  Parima tulemuse saab 3-10 protseduuriga, neid protseduure tehakse 5 – 6 nädala tagant. Seega arvestada tuleb hea tulemuse saamiseks pika ajaga. Karvade kasv aeglustub juba paari korra järel. Mõnel kliendil on aidanud 5 protseduuri korrast, mõned peavad läbima protseduure 10 korral. On ka inimesi, kellele see protseduur lahendust ei too ( väga heledad karvad jne ). Selles osas saab spetsialistiga nõu pidada.

  1.       Kas karvad kaovad igaveseks ära?

  Päris karvade ärakadumist 100 % inimestele lubada ei saa, küll saab aga lubada karvakasvu suurt aeglustumist. Kuid on ka inimesi, kes on meile tagasisidet andnud, et karvad ei ole kasvanud tagasi kahe aasta jooksul.

  1.       Millise aparaadiga seda tehakse?

  Meie kasutame Alma laseri aparaate, mis on valmistatud Iisraelis ning on väga tuntud oma kõrge kvaliteedi poolest.

  1.       Mis see LPG masin teeb?

  Protseduur on vaakumiga massaaz, mida tehakse spetsiaalse masinaga. Lümfimassaaz, mis  suurendab Ainevahetusprotsesside kiirust ja eemaldab rakkudest liigse vedeliku, vähendab tselluliiti ja silendab nahka.

  Protseduuri kasutatakse naha elastsuse ja tooni andmiseks koos muude protseduuride ja toodetega.  Näiteks naha rasvaimujärgse nahavenituse vältimiseks jne. Samuti on protseduurijärgne olemine väga lõõgastav.

  1.       Kaua protseduur kestab?

  Protseduur kestab 45 – 55 minutit ning hea tulemuse saavutamiseks on otstarbekas seda teha kuurina 10 korda. Seda kas kolm või kaks korda nädalas.

  1.       Kas see on valus?

  Ei ole. See on mõnus ja igati nauditav protseduur.

  1.       Kas tegelikult ka aitab?

  Enne kuuri algust mõõdetakse keha ümbermõõte ja peale kuuri lõppu saate olla veendunud, et need on vähenenud. Samuti on ka tselluliidil pidu läbi.

  Lisaks hea enesetunne. Kindlasti on kasu suurem, kui samal ajal toitutakse tervislikult, tehakse sporti ja juuakse palju vett.