Tervisetest

Tervisetest on inimkudedes leiduvate mineraalide analüüs uudse spektrofotomeetria tehnoloogia abil. Meie keha täisfunktsionaalseks toimimiseks on vajalikud vähemalt 20 mineraali ja teised mikroelemendid - uurime välja, millest sinu kehal puudus on.

Tervisetest

Protseduur

Protseduur on lihtne ja valutu ning teostatav ilma meditsiiniliste vahenditeta. Täpsemate tulemuste jaoks läheb vaja informatsiooni sinu pikkuse, kaalu ja veregrupi (0, A, B või AB) kohta.

Kasutatakse kõrgsagedusel töötavat valguse spektrofotomeetriat, mis viib läbi kõrgtasemelise analüüsi elementide jääkidest, mineraalidest ning rasketest metallidest, mis sinu kehas leiduvad. Spetsialist kasutab kõrgsagedusel töötavat valgusspektrofotomeetriat, mis analüüsib nelja sinu peopesast tehtud pilti.

Vaid loetud minutite jooksul ilmuvad testitulemused arvutiekraanile. Analüüsitakse keha 20 üliolulist mineraali ja jääkainet ning tuvastatakse nende võimalikud puudujäägid. Mõõdetakse 14 mürgise raskemetalli olemasolu. Tulemusi analüüsitakse koos arstiga ning kokkuvõte saadetakse soovi korral perearstile või mõnele teisele tervishoiutöötajale.

naine-paikeseloojang-min

Nemad juba proovisid

Loe lähemalt, mida kliendid teenusest arvavad.

Meeldis eelkõige muidugi protseduuri tulemus, samuti suurepärane kliendisuhtlus. Preili administraator oli väga meeldiv ja operatiivne, doktor põhjalik ja diskreetne. Protseduur möödus meeldivalt ja sujuvalt. Tänan.

Evelyn Villers

Meeldis juba vastuvõtt sisenedes. Väga soe ja sümpaatne õhkkond. Olin Teie kliinikus esimest korda.

Pille Uibo

Olen positiivselt üllatunud, soe ja põhjalik suhtlemine ja teenindus.

Moonika

Veel infot

Ideaalis peaksime omandama kõik vajalikud ained toidust, kuid mullas leiduvate mineraalide vähesus ning eeltöödeldud toidu tarbimise tõttu võib meie keha mineraalainete sisaldus tasakaalust välja minna. Sageli on puudus joodist, magneesiumist, seleenist, tsingist ning kroomist.

Kroom ja jood on põhilised mineraalid, mis toetavad sisesekretsiooni (hormoonid) süsteemi, mõjutades nii veresuhkru kui ka kilpnäärme funktsioneerimist. Mürgised raskemetallid, mis seovad rakkude struktuurseid valke, ensüüme ja nukleiinhappeid, segavad meie organismi õiget toimimist. Raskemetallid sisenevad inimkudedesse sissehingava õhu ning käte kaudu.

Näidustused

Tervisekontroll on vajalik:

  • naistele, kes on lapseootel või plaanivad lapseootele jäämist;
  • menopausi läbinud naistele, et kontrollida luid ja üldist tervist;
  • inimestele, kelle organism ei väljuta piisavalt mürkaineid;
  • kõigile, kes puutuvad töö juures või kodus kokku erinevate kemikaalidega;
  • noorukitele, kuna neil on sageli mineraalide imendumisega probleeme;
  • kõigile teistele, kes soovivad oma kehas puuduvate mineraalainete kohta rohkem infot.

Protseduuri teostame lastele alates 12. eluaastast, minimaalkaaluga 44 kg. Kui kasutad toidulisandeid, tee neist nimekiri või veel parem – võta need kaasa.

Hinnakiri

Test “Oligo Scan”

al. 89 €

Tervisetest

299 €

Ootame sind Decus Ilukliinikus!

Asume Tallinnas Mustamäel aadressil Sütiste tee 19A.

Oleme avatud

  • Esmaspäev – Reede 09.00 – 19.00
  • Laupäev 10.00 – 17.00
  • Pühapäev 10.00 – 15.00

+372 5193 7000
info@decus.ee

PS! Meie klientide parkla asub maja vasakul küljel.
Kliiniku sissepääsu leiad aga maja tagant.

decus-clinic-09

Decus Ilukliinik omab Terviseameti tegevusluba nr. L04089