Decus ilukliinik klientide puuduse üle ei kurda

Categories: Laserlihvimine

Kogu maailm liigub väheinvasiivsete protseduuride osakaalu suurenemise poole. See tähendab seda, et valikus on rohkelt aparaadihooldusi, mille eesmärk on näonaha nooruse säilitamine. Tehakse botuliintoksiini- ja täiteainete süste, paigaladatakse mesoniite, taastatakse näonaha jumet ja silutakse tekstuuri. Eestis on järjest enam tekkinud   ilusalongide asemel  ilukliinikud täiendades  pidevalt  oma teenuste nimistut erinevate aparaadihooldustega, mis annvad koheselt tulemust  oma välimuse värskendamiseks. Kevadel on just õige aeg  peale sügis-talvist kaamost oma  halli näojumet turgutada ja  juurde tekkinud kortsukesi täitesüstidega varjutada.

alma-lasers-epilation-01-1280x720

Vastuvõtu aeg broneeritud  sean  sammud  sadama reisiterminali läheduses asuva Decus ilukliiniku suunas, mis on tegutsenud juba viis aastat ja mille kohta olen ainult positiivset tagasisidet kuulnud. Mind võtavad lahkelt vastu kliiniku spetsialistid Anna Gaitahtšjan ja Ilona Sinskaja, kes tutvustavad kliinikus pakutavaid protsetuure ning selgitavad välja, missugused iluprotseduurid oleks just mulle sobilikud, et  soovitud tulemus saavutada.

“Ega nii ka päris ei saa, et teostame kliendile  just selle protseduuri, mille ta on enda jaoks välja valinud. Kõigepealt ikka selgitame välja, missuguseid iluteenuseid ta on eelnevalt kasutanud ja seejärel koostame  raviplaani , mille põhjal saame soovitada, missuguseid meetodeid on kõige tõhusam ja õigem kasutada arvestades kliendi soove ja tema eripärasusi. Protseduurid tuleb ka järjestada õigesse järjekorda ning nii mõnegi protseduuri puhul tuleb jätta teatud ajavahe järgnevaga. Meil on hinnakirjas üle 40 protseduuri, mida on võimalik omavahel kombineerida, et saavutada maksimaalne klienti rahuldav tulemus minimaalsete kulutustega. Enne täitesüstide ja botuliintoksiini süstimist soovitaksin sul näonahka siluda, pinguldada ja noorendada uusimal tehnoloogial põhineva happekoorimisega, milleks on PRX-T33® peeling , mis ei vaja taastusperioodi ning koheselt võib teha ka botoxit ja täitesüste,” selgitab  meditsiinilise haridusega kosmetoloog Anna.

Mida kujutab endast  protseduur PRX-T33®

“See on ülitõhus ainulaadne protseduur, mille abil saab noorendada näo-, kaela-, dekoltee piirkonda ja käsi ning mille tulemusena saavutatakse kohene lifting-effekt. Seda tänu preparaadi ainulaadsele koostile, milleks on 33%-line trikloroäädikhape ja vesinikperoksiid. Need komponendid toimivad raku tasandil naha pealmisi kihte kahjustamata. Tulemust on näha kohe peale esimest protseduuri, kuid soovitav on  seda teha siiski  neljast protseduurist koosneva kuurina nädalase ajavahega. Meie kliinikus on ühe protseduuri hinnaks 120 €” kirjeldab Anna

Mõnusalt end kosmeetikutoolil sisse seades  puhastab Anna minu näo spetsiaalse puhastusgeeliga, kuna preparaat tuleb kanda väga puhtale nahale, et see korralikult imenduda saaks.Kergete masseerivate liigutustega hakkab kosmetoloog preparaati näole kandma ja lausub: “Sõltuvalt nahatüübist võib seda näole kanda mitu korda. Sinul aga on nii kuiv näonahk, et ei jõua reageeridagi, kui juba aine on nahka imendunud.”

iluteenused-koorimine-960x540

Protseduuriga kaasnes küll õrn kiputustunne, mis ei põhjustanud valulikkust, vaid pani näonaha mõnusalt õhetama. Kui kolm korda nahale peale kantud preparaat oli kõik nahka imendunud puhastas kosmeetik veelkord mu nägu ning kandis peale toitva ja niisutava kreemi. Toolilt püsti tõestes ja pilgu peeglisse heites oli tulemus koheselt  märgatav – nägu oli muutunud  siledaks ja jume säravaks. Liigsest päevitamisest tekkinud pigmendilaigud olid muutunud peaaegu nähtamatuks. Kõige rohkem valmistas rõõmu, et näonahk oli pinguldunud ning kortsud muutunud vaevu märgatavaks. Annagi imestab: “Sulle mõjus see protseduur üllatavalt hästi ja laseme nüüd veel preparaadil edasi toimida ning paari päeva pärast vaatame, kuhu veel mõni täitesüst teha ja huultesse veidike volüümi lisada.”

Missuguseid aparaadiprotseduurid on teie kliinikus kõige populaarsemad?

“Eks ikka Hifu SMAS- Lifting, mis on ülivõimas protseduur neile, kes ei soovi teha näo plastilist operatsiooni ehk face-lifti. Ultraheli mpulsside abil on nüüd võimalus suunata energiat erinevatesse sügavatesse nahakihtidesse, mis pinguldab ja tihendab kollageenikiude ning aktiveerib elastiinikiudude teket. Selle tulemusena nahk pinguldub ning näoovaal muutub konkreetsemaks , kaob topeltlõug. Protseduur on valutu ning ei vaja taastumisperioodi. Kohe võib siirduda oma igapäevaste toimetuste juurde ja kanda meiki näole. Lõpptulemus saabub umbes kolme-nelja kuu möödudes, kui protsess on aktiveerunud nahakudedes.Alles aasta pärast võib vajadusel protseduuri korrata. Meie kliinikus maksab protseduur näole ja kaelale kokku 490 €. Samuti soovivad paljud meie kliendid ja eriti soome prouad, lasta endale teha PRP Vereplasmateraapiat (Platelet-rich plasma), mis on trombotsüüte ja kasvufaktoreid sisaldav vereplasma ja saadud patsiendi enda verest. Selle tulemusena paraneb naha elastsus, toonus, tekstuur, toon, niiskustase, vähenevad kortsud ja tumedad silmaalused. Kasvufaktorid soodustavad rakkude paranemist kahjustatud piirkonnas ja kiirendavad paranemisprotsessi. mis annab häid tulemusi armiravis (keloid-, akne- ja venitusarmid) ja ka laserravi järgselt (nt. pärast fraktsionaalset laserlihvimist). Meie kliinikus maksab see teenus 170 €,” selgitab kosmetoloog Anna.

Olen kuulnud, et olete endale äsja soetanud Israeli päritoluga ülivõimsa aparaadi Alma Laser`i, mis on senini ainus kogu Baltikumis ja ka Põhjamaades.

Selle unikaalse lasertehnoloogia abil saame me teostada väga mitmeid protseduure nii ravi eesmärgil kui ka naha seisukorra parandamiseks. Pakume lasertehnoloogial põhinevat näonaha noorendust või pinguldust, eemaldame pigmendilaike ning aitame vabaneda laserepilatsiooni abil soovimatutest karvadest üle keha. Samuti tuleb laserravi appi akne ja kuperoosa ravis ning võimaldab vabaneda nii soovimatutest tätoveeringutest, ebameeldivatest nahamoodustistest kui ka küüneseenest,” räägib meditsiinilise haridusega laserravi spetsialist Ilona Sinskaja.

Alma lasers PixelCO2 laser treatment patterns

“Kui laserlihvimise vananenud tehnoloogia puhul korrigeeriti kortse ja pingmendilaike koos naha pealiskihiga, siis Alma Laser aparaadi puhul ei mõjuta laser kogu nahapinda, vaid ainult kindlaid kohti ja laserkiirte poolt puutumatu nahk ei soojene, mis välistab tüsistuste tekkimise nig lüheneb tunduvalt ka taastumisperiood. Karvaeemalduse ehk laserepilatsiooni puhul kasutame kliinikus Alma Laseri uusimat süsteemi Soprano Ice, mis soojendab sügavaid nahakihte epidermist vigastamata.Laseri safiirist otsik jahutab ja kaitseb nahka soojuse mõju eest, mis võimaldab kasvaeemalduse muuta täiesti valutuks,” selgitab Sinskaja.

Missugust ilukliinikut võib Eestis usaldusväärseks pidada?

“Eestis on palju ilukliinikuid, kes kasutavad protseduuridel Hiinast toodud aparatuuri, mis on tootja firmade koopiad ja ei ole kõige parema kvaliteediga. Tulemus nendega teenust pakkudes ei ole nii püsiv, kui seda on originaalaparaatidel. Kliinikul peavad alati olema kliendile ette näidata aparaatide sertifikaadid, kus kirjas tootja ja aparaadi tehnilised andmed. Laseraparaatidega võivad töötada vaid meditsiinilise haridusega spetsialistid, kes omavad koolituse kohta ka vastavaid tunnistusi. Samuti peab ühel usaldusväärsel ilukliinikul olema tööl arstiharidusega spetsialist, mille alusel väljastab Eesti Terviseamet kliinikule tegevusloa. Meie kliinikus konsulteerib kliente meditsiiniteaduste doktor, dermaonkoloogia ja laserkirurgia kõrgema kategooria arst-dermatoloog. Dr. Anastas Piruzyan, kes on öelnud, et ilukliinikute roll on aidata kaasa sellele, et inimene oleks oma elu ja välimusega rahul,” lisab lõpetuseks Ilona Sinskaja.

Виктория

Профессионально выполненная работа! Для меня это был первый опыт, страшновато, но доктор Анна меня успокоила, все прошло быстро и безболезненно. Спасибо.

Хеле-Риина

Специалист обсудил со мной каждое движение шаг за шагом и провел процедуру относительно безболезненно, если сравнивать с моим предыдущим опытом в других клиниках.

Хейди

Специалист очень помог и подробно объяснил процедуру. Он также дал рекомендации на будущее. Я осталась очень довольна результатом процедуры.

Кристэль

Профессиональное и дружелюбное обслуживание. У меня прекрасные губы без боли.

Tiina Kottri

Aeg protsetuurile leiti mulle sobival ajal. Sain aja paari päeva pärast kohe.

Evelyn Villers

Особенно понравился результат процедуры, а также отличное общение с клиентом. Администратор был очень приятным и эффективным, доктор был тщательным и сдержанным. Процедура прошла гладко и приятно. Спасибо.

Piret Ernesaks

Meeldis väga sümpaatne ja meeldiv teenindus — nii arst kui ka vastuvõtu neiu 😊

Pille Uibo

Meeldis juba vastuvõtt sisenedes. Väga soe ja sümpaatne õhkkond. Olin Teie kliinikus esimest korda.

Moonika

Olen positiivselt üllatunud,soe ja põhjalik suhtlemine ja teenindus.

Triin Mäe

Mulle väga meeldis kosmeetik kes minuga tegeles. Oli soe ja üliarmas. Kindlasti soovin järmine kord taas , et tema minuga tegeleks.

Kärt Maanas

Protseduuri teinud arst, professionaalsus, otsekohesus ja loomulikult tulemus.

Ilona Lilleorg

Dr Anna isik ja tema töö — hindan teda vàga kõrgelt! Administraatori teenindus ja salongi atmosfäàr on täiuslik.

Если Вы хотите получить больше информаци, пожалуйста, свяжитесь с нами. Наши контакты можно найти здесь.

Когда вы будете готовы, запишитесь к нам на прием. По мнению многих клиентов, самую лучшую лазерную эпиляцию в Таллинне делают именно в клинике красоты Decus.

Анастас Пирузян

Дерматолог, Дерматоонколог, Лазерный специалист, Лазерный хирург

Дерматокосметолог, дерматоонколог, лазерный хирург, ранее был дерматовенерологом. Также является врачом высшей категории, доктором медицинских наук, профессором. Стаж работы в области дерматокосметологии более 30 лет. Анастас Левонович владеет инъекционными методиками (контурная пластика, ботулинотерапия, плазмолифтинг, нитевая терапия, биоревитализация, мезотерапия), методиками дермабразии, использованием лазерных технологий в эстетической медицине, вопросами дерматоонкологии и дерматоскопии, удалением различных доброкачественных новообразований кожи методами электрокоагуляции и криодеструкции, лечением келоидных рубцов, кожных болезней и угревой сыпи.

В Эстонии Анастас Пирузян ведет приемы на русском или английском языках, эксклюзивно в клинике Декус, в остальное же время Анастас Левонович работает специалистом – дерматологом в отделении дерматоонкологии и лазерной хирургии Центральной клинической больницы Российской Академии Наук, возглавляет центр эстетической медицины „Bosco” в Москве, является главным врачом в центре косметологии «Salon Articoli», а также консультирует в медицинском центре Московского Государственного Университета им. М.А. Ломоносова. Помимо приема пациентов, Анастас Пирузян активно занимается научной работой, проводит испытания медицинских препаратов и косметических средств, регулярно принимает участие в научно-практических конференциях, семинарах и мастер– классах, в том числе международных, а также преподает в нескольких медицинских центрах.