Meist

Meie ilukliiniku protseduurid on mõeldud kõikidele!

Decus kliinik on spetsialiseerunud kosmeetilisele meditsiinile ja väheinvasiivsetele protseduuridele. Pakume enam kui 40 erinevat teenust, mille abil säilitada nooruslikku välimust, turgutada nahka ja parandada esteetikat. Läheneme igale kliendile individuaalselt, koostades konsultatsiooni käigus just sinu vajadustest ja soovidest lähtuva plaani.

Asjatundlikkus, täpsus ning kõrge kvaliteet on väärtused, millest oma töös igapäevaselt lähtume. Kõigil meie ravispetsialistidel on tugev professionaalne taust. Nende andekust ja soovi oma tööd kirega teha toetavad aastatepikkused kogemused meditsiinis. Spetsialistid täiendavad end iga-aastaselt nii Eestis kui mujal maailmas, omandades pidevalt uusimaid ravimetoodikaid. 

decus-clinic-01

Decus kliinikusse ootame nii naisi kui ka mehi! Leiame koos spetsialistidega just sulle sobiva lahenduse!

40+ protseduuri

Oma ala spetsialistid

Individuaalne lähenemine

Kõrgeim kvaliteeditase

Asjatundlikkus ja täpsus

Võta meiega ühendust

Meie meeskond

Decus Clinic avas uksed Šveitsis, Luganos.

Decus ilukliiniku edu ja kiire kasv on Eestis olnud märkimisväärne ning sel aastal avasime Šveitsis, Luganos oma teise kliiniku.

Ka seal kuuluvad meie meeskonda oma ala parimad kirurgid, doktorid ja esteetilised spetsialistid, kelle kasutusse kuuluvad professionaalsed kõrge kvaliteediga aparaadid ja kaasaegne tehnoloogia.

Mõlemad meie kliinikud teevad omavahel tihedat koostööd ning peagi on hinnatud Śveitsi spetsialiste oodata ka Tallinnasse.