Konsultatsioon

Konsultatsiooni käigus kuulame ära sinu mure ja arutame läbi, millised protseduurid selle lahendada aitavad. Iluspetsialisti konsultatsioon on TASUTA.

PS! Decuses teeb vastuvõtte ka aastatepikkuse kogemuse ja mitmekülgse haridusega tasuline nahaarst.

decus1

Teenuse konsultatsioon

Meie kliinikus on kümneid teenuseid, mis on lahenduseks paljudele erinevatele probleemidele. Sa ei peagi ise teadma, millisele protseduurile tulla – tule näita ennast spetsialistile ja leiame koos sobiva teenuse või ravi. Konsultatsioon eelneb tavaliselt ilusüstidele, laserravile, plasmateraapiale jpt teenustele.

Konsultatsiooni käigus määrab spetsialist:

  • sinu naha või tervise seisundi;
  • sobiva teenuse või ravi;
  • soovitud tulemuseks vajaliku preparaadi koguse;
  • protseduuride arvu.

Kuni 15 minutit kestva konsultatsiooni käigus saad küsida kõike protseduuri, selleks valmistumise ja sellest taastumise kohta.

Skin care. Beautiful woman with healthy facial skin touching hands moisturized face skin, on light grey background. High quality

Tasulise nahaarsti vastuvõtt

Decus kliiniku dermatoloog Anastas Piruzyan on väga kogenud spetsialist, kelle teadmised ja oskused on omandatud erinevates Euroopa ja Venemaa ülikoolides ning kliinikutes.

Dr Piruzyanilt saad nõu erinevate nahahaiguste ja –probleemide kohta. Samuti teostab ta paljusid nahaga seotud iluprotseduure, mis nõuavad spetsiifilisi teadmisi.

Erilist tähelepanu pöörab arst nahakahjustuste uurimisele. Ravi võib hõlmata näiteks ravimteraapiat ja kasvajate eemaldamist – kui need on healoomulised. Mõnel juhul on vajalik ka kirurgiline sekkumine.

Nahaarsti tasulisele vastuvõtule pääseb ilma saatekirjata.

decus-acne-01

Ilukirurgia konsultatsioon

Ilukirurgia konsultatsioone pakub Decus kliinikus kõrva-, nina- ja kurguarst dr Igor Svirgun.

Lisaks näoplastikale (näo- ja kaela piirkonna operatsioonid) teostab ta ka silmalaugude ja ninaoperatsioone. Samuti nõustab ta rinnaplastika kliente.

Kui oled ilukirurgiat kaalunud ja soovid operatsiooni kohta rohkem infot, oled oodatud dr Svirguni vastuvõtule.

botox2-cropped

Hinnakiri

Iluspetsialisti konsultatsioon on sulle alati tasuta.

Plastikakirurgi konsultatsioon

40 €

Nahaarsti vastuvõtt

90 €

Ootame sind Decus Ilukliinikus!

Asume Tallinnas Mustamäel aadressil Sütiste tee 19A.

Oleme avatud

  • Esmaspäev – Reede 09.00 – 19.00
  • Laupäev 10.00 – 17.00
  • Pühapäev 10.00 – 15.00

+372 5193 7000
info@decus.ee

PS! Meie klientide parkla asub maja vasakul küljel.
Kliiniku sissepääsu leiad aga maja tagant.

decus-clinic-09

Decus Ilukliinik omab Terviseameti tegevusluba nr. L04089

Korduma kippuvad küsimused

Konsultatsioon on vabatahtlik. Kui sa tead täpselt, millist teenust sul vaja on, siis pole konsultatsioon tingimata vajalik.

Konsultatsioon on mõeldud sulle juhul, kui sa soovid enne otsustamist teenuse kohta rohkem infot või pole päris kindel, milline teenus sinu probleemile parim lahendus on.

Näiteks ilusüstide valik on nii lai, et kõigi süstide olemuse ja eelistega kurssi viimine võib võtta palju aega. On lihtsam, kui tuled spetsialisti juurde konsultatsiooni ja ta tutvustab sulle kõiki võimalusi – nii on sul lihtsam enda soovidele ja rahakotile sobiv lahendus leida.

Iluspetsialisti konsultatsioon on Decus kliinikus alati tasuta.

Nahaarsti vastuvõtt on alati tasuline, sõltumata sellest, milliseid protseduure läbivaatusele lisaks võtad.

Samuti on ilukirurgi konsultatsioon tasuline.

Meie nahaarst on kogenud dermatoloog, kellel on süvateadmised ka dermaonkoloogiast. See tähendab, et ta suudab anda nõu mistahes nahaprobleemide korral. Näiteks käiakse dr Piruzyani juures ka sünnimärke kontrollimas.

Naha terviklik läbivaatus kuulub igal juhul visiidi sisse – ka siis, kui tuled vastuvõtule mingi konkreetse probleemiga (nt nahamoodustiste eemaldamine vms).