Laserravi Tallinnas

Laserravi on kaasaegne viis parandada naha seisukorda ja ravida mitmeid haigusi, mille puhul muud ravimeetodid ei toimi. Pakume mitmekülgseimat laserravi Tallinnas, keskendudes näiteks tätoveeringute, pigmendilaikude ja kapillaaride eemaldamisele ning akne ja küüneseene ravile. Iluteenustest on saadaval nahka pinguldavad ja noorendavad protseduurid ning laserepilatsioon, mis vabastab karvadest igaveseks.

Näonaha laserravi

Decuses teostame paljusid erinevaid näonaha laserravi protseduure. Näiteks on võimalik vabaneda aknest, mis toob elukvaliteeti suure muutuse. Samuti saab laseri abil eemaldada peenikesi veresooni, tagades nahale klaarima jume.

Lisaks on saadaval esteetilise meditsiini laserprotseduurid nagu näonaha laserlihvimine ja lasernoorendus. Üks Decuse klientide lemmikuid protseduure on laserepilatsioon, mis peatab karvakasvu igaveseks. Saadaval on nii kehale kui näole mõeldud protseduurid.

Nahaarsti teostatav laserravi

Decus kliinikus teostab meditsiinilise näidustusega laserravi nahaarst. Näiteks küüneseene ravi eeldab saatelehe olemasolu, ka raviprotseduuri viib läbi just arst. Kui probleeme valmistavad soovimatud väiksed sünnimärgid või ebaesteetilised nahamoodustised, saab ka nende eemaldamisel aidata just Decuse nahaarst.

Loe huvipakkuva teenuse kohta lähemalt ja vajadusel küsi lisainfot. Sinu päring on alati oodatud.