Happekoorimine

Happekoorimine on nahka noorendav protseduur, mis eemaldab happe abil naha välimised rakukihid, stimuleerides ühtlasi uute rakkude teket. 

Decus Ilukliinikus teostame koorimist nelja erinevat tüüpi happega.

Decus_koorimine_2

Pakkumised

PRX-T33 injektsioonivaba biorevitalisatsioon

Valutu ja kohese efektiga protseduur, mis sobib väga erinevas vanuses ja paljude erinevate nahaprobleemidega klientidele. Sellel on kohene lifting efekt, mis sarnaneb biorevitalisatsiooni mõjule. 

Tulemuseks on sügavalt niisutatud nahk ning paraneb ka naha toonus. PRX-T33 sobib ka armide, pigmendilaikude ja postakne eemaldamiseks. Samuti saab seda kasutada teiste kosmeetiliste protseduuride ettevalmistuseks, kuna protseduuril on poore ahendav efekt. 

Et PRX-T33 hooldusel pole nahka kahjustavat efekti, võib seda teha ka vahetult enne tähtsat sündmust! 

PQAGE koorimine

Tõhus ja valutu viis nahka ilma süstideta noorendada! Uus peptiididega rikastatud hape silub nahka ja väikseid kortse ning pinguldab. Ka nahatoon paraneb.

Protseduur sobib ka armide, pigmendilaikude ja postakne eemaldamiseks. Samuti saab seda kasutada teiste kosmeetiliste protseduuride ettevalmistuseks, kuna koorimisel on poore ahendav efekt.

PQAGE koorimine on õrn protseduur, mis ei traumeeri nahka ning millel taastusaeg puudub. Seega võid seda teha ka vahetult enne tähtsat sündmust.

V-metall system koorimine

See on tõeliselt eksklusiivne väärismetallidega rikastatud protseduur, millel on nahka noorendav toime. Preparaat sisaldab muuhulgas hõbedat, plaatinumi jt metalle.

Protseduur sobib imehästi vananemisvastaseks profülaktikaks. Tulemuseks on kortsude vähenemine ja särav ning hapnikuga rikastatud nahk, mis on siledam, pehmem ja säravama jumega.

Protseduurijärgselt peab nahk mõne päeva taastuma

V-carbon system koorimine

Kõige komplekssem happekoorimisrutiin, millel on kohene ja hästimärgatav efekt. See on kombinatsioon detoksist, naha koorimisest, lifting’ust ja biorevitalisatsioonist.

Protseduuri tulemusel on nahk hästi niisutatud ja näeb välja värskem ning siledam. Sobib sügavate kortsude vähendamiseks ning vananemisega tekkinud pigmendilaikude eemaldamiseks. Ühtlasi tihendab see ahenenud poore.

Protseduur sobib ka probleemsele nahale. Taastumisaeg puudub. Soovitame seda happekoorimist teha kuurina, kuid märgatava efekti saavutamiseks piisab ka ühest hooldusest.

Vastunäidustused

  • Rasedus ja imetamine
  • Nahainfektsioonid
  • Herpes
  • Naha ülitundlikkus
  • Nahakahjustused
  • Lahtised haavad
  • Allergia preparaadi vastu
Decus_koorimine_1

Nemad juba proovisid

Loe lähemalt, mida kliendid teenusest arvavad.

Meeldis eelkõige muidugi protseduuri tulemus, samuti suurepärane kliendisuhtlus. Preili administraator oli väga meeldiv ja operatiivne, doktor põhjalik ja diskreetne. Protseduur möödus meeldivalt ja sujuvalt. Tänan.

Evelyn Villers

Meeldis juba vastuvõtt sisenedes. Väga soe ja sümpaatne õhkkond. Olin Teie kliinikus esimest korda.

Pille Uibo

Olen positiivselt üllatunud, soe ja põhjalik suhtlemine ja teenindus.

Moonika

Hinnakiri

PRX-T33

139 €

V – Carbon system

99 €

V – Metall system

139 €

Ootame sind Decus Ilukliinikus!

Asume Tallinnas Mustamäel aadressil Sütiste tee 19A.

Oleme avatud

  • Esmaspäev – Reede 09.00 – 19.00
  • Laupäev 10.00 – 17.00
  • Pühapäev 10.00 – 15.00

+372 5193 7000
info@decus.ee

PS! Meie klientide parkla asub maja vasakul küljel.
Kliiniku sissepääsu leiad aga maja tagant.

decus-clinic-09

Decus Ilukliinik omab Terviseameti tegevusluba nr. L04089