-20%!
EST_MAR_8_HIFU

Silmnähtavalt noorem nahk HIFU abiga!

Nägu:319€399€

Kõht:280€350€

“Lõtvunud nahk jäägu minevikku! Populaarne HIFU protseduur pinguldab nahka nii kehal kui näol ning muudab selle pringimaks, siledamaks ja palju nooruslikumaks! “

Silmnähtavalt noorem nahk!

EST_MAR_7_Skin

Häirivatest nahamoodustistest vabaks!

Sile nahk on ilus nahk! Kui sinu kehal või näol on häirivad nahamoodustised ja soovid neist vabaneda, siis Decus kliiniku tippspetsialistid aitavad sind!

Ravi akne vastu!
EST_MAR_6_Acne

Protseduur, mis aitab aknest jagu saada

90€149€

Laserravi aitab häirivatest põletikulistest nahaprobleemidest ja aknest tekkinud armidest võitu saada kiiremini ja kergemalt. Juba peale esimest protseduuri on nahk puhtama ning tervema välimusega.

PROOVIKORD 35 €
EST_MAR_5_LPG

Kuidas saada tõhusat abi tselluliidi vastu?

Proovikord:35€40€

Ole suveks valmis! ☀️ Keha vormiv LPG massaaž on tõhus ja lõõgastav tselluliidivastane protseduur, mis annab silmnähtavad tulemused ja kergema enesetunde juba peale esimest korda!

Sooduspakkumine!
EST_MAR_4_Gouri

UUS protseduur vananemisega võitlemiseks

250€300€

“GOURI on murranguline vananemisvastane preparaat, mis aktiveerib naha loomulikku taastumisprotsessi ja elavdab noorusliku välimuse jaoks olulise kollageeni tootmist. Tulemuseks sile ja pingul nahk ning kaunis sära! “

Sile ja pingul nahk ning kaunis sära!

Esimene kord 150€
EST_MAR_3_Cryolipo

Protseduur, mis aitab kiirelt saleneda

Esimene kord:150€250€

Krüolipolüüsi ehk tõhusa rasva külmutamise meetodi abiga on võimalik saavutada soovitud figuur turvaliselt, lühikese ajaga ning ilma kirurgilise sekkumiseta ✨

150€

Proovikord -50%
EST_MAR_2

Tule ja proovi, sest esimene kord -50%!

Sääred:75€149€

Kaenlaalused:40€79€

Käsivarred:50€99€

Aeg valmistuda suveks! ☀️ Püsivalt sileda ja meeldivalt siidise naha saab efektiivse laserepilatsiooni abiga! Täiesti valutu protseduur ei kahjusta nahka ning kulgeb lõõgastavalt meie tippspetsialistide käe all.

1 ühik = 8€
EST_MAR_1_Botox

Botox aitab peatada aega!

Otsmik al:80€100€

Kurjusekorts al:80€100€

Botox – sileda naha ja noorusliku sära saladus! Tõhusate botuliinisüstide abiga on võimalik taandada kortsukesi, silendada nahka ning saavutada loomulikult kaunis tulemus kiiresti ja ohutult!