Ohutu tätoveeringu lasereemaldus Tallinnas

Soovimatu tätoveeringu eemaldamine pole enam võimatu. Decuses käib tattoo eemaldamine laseriga Harmony XL, mis töötab sinu puhta naha nimel kiirelt ja tõhusalt.

Tätoveeringu lasereemaldus

Tätoveeringu eemaldus Decuses

Kiire protseduur

Tätoveeringu tegemisele võib kuluda tunde. Õnneks on tattoo eemaldus laseriga kiirem – üks seanss kestab vaid 15-40 min.

Armivaba nahk

Laser on väga efektiivne, kuid samas sinu naha vastu hell, et tätoveeringu eemaldus ei tekitaks arme ega vigastusi.

Kindel tulemus

Ka kõige tumedamast, erivärvilisemast ja sügavamast tätoveeringust on võimalik laseri abil probleemivabalt vabaneda.

Kuidas tätoveeringu eemaldamine laseriga töötab?

Tätoveering on naha dermise kihti viidud värvipigment, mida keha ei suuda värviosakeste suuruse tõttu nahast välja toimetada.

Tattoo lasereemaldus käib nii: kiir tungib naha sisse ning asub kuumutamise teel värvipigmenti lõhustama. Kui pigment on pisikesteks osadeks lõhustatud, kannab organism selle ise lümfisüsteemi kaudu kehast välja.

Tulemuseks on sile, armivaba, terve ning puhas nahk.

Tätoveeringu eemaldus

Vabane igat värvi piltidest

Erinevat värvi tindi pigmendid asuvad nahas erinevates sügavustes. See tähendab, et ka laser, mis tinti lõhustab, peab töötama erinevatel lainepikkustel.

Erinevalt paljudest teistest laseritest tuleb Alma Lasers’i Harmony XL sellega toime, sest võimaldab väga mitmekülgset seadistust. Tänu sellele on Decus kliinikus võimalik mistahes värvi tätoveeringu eemaldamine tõhusalt ning nahka kahjustamata.

Tule konsultatsioonile ja leiame sulle lahenduse.

Tätoveeringu eemaldus

Nemad juba proovisid

Loe lähemalt, mida kliendid teenusest arvavad.

Meeldis eelkõige muidugi protseduuri tulemus, samuti suurepärane kliendisuhtlus. Preili administraator oli väga meeldiv ja operatiivne, doktor põhjalik ja diskreetne. Protseduur möödus meeldivalt ja sujuvalt. Tänan.

Evelyn Villers

Meeldis juba vastuvõtt sisenedes. Väga soe ja sümpaatne õhkkond. Olin Teie kliinikus esimest korda.

Pille Uibo

Olen positiivselt üllatunud, soe ja põhjalik suhtlemine ja teenindus.

Moonika

Tätoveeringu eemaldamise hind

Tätoveeringu eemaldamise hind sõltub seansside arvust. Kui palju seansse sinu pilt vajab, sõltub selle sügavusest, vanusest ning sinu nahast.

Üks seanss, kuni 3cm2

69€

Üks seanss, kuni 5cm2

99€

Üks seanss, kuni 10cm2

159€

Üks seanss, kuni 20cm2

269€

Soovid oma naha taas puhtaks saada?

Kuidas valmistuda?

Tätoveeringu eemaldamine laseriga ei ole protseduurina päris nii valus nagu tätoveerimine. Ettevalmistus seansiks on mõnevõrra sarnane.

 • Tule protseduurile puhanuna ning täis kõhuga. Tähtis on, et sul oleks hea enesetunne.
 • Töödeldav nahk peab olema täiesti terve ning puhas (ilma meigi ja kreemideta).
 • Ära kaks nädalat enne seanssi päevita ega kasuta ka isepruunistavaid kreeme.
Tätoveeringu eemaldus

Kiire ja efektiivne tattoo eemaldamine

Protseduurina kestab tattoo eemaldamine laseriga lühikest aega. Nahapinda töötleme seansi jooksul laseriga vaid ühe korra.

Kui kaua täpselt kulub, sõltub töödeldava pinna suurusest. Mida suurem pilt, seda rohkem aega läheb. Üle 40 minuti ei kulu aga kunagi, sest liiga suure ala töötlemine muudaks taastumise raskeks.

Tätoveerimine on üsna valus ning selle käigus tuimastamist ei kasutata. Ka eemaldamine pole päris valutu, kuid et valu vähendada, võimaldab tattoo lasereemaldus kasutada tuimastamist. Seansi käigus tunned kuumust ja kipitustunnet. Mitut seanssi vaja läheb, otsustab spetsialist.

Tätoveeringu eemaldus

Pärast protseduuri

 • Jahuta ärritunud nahka jääga.
 • Kasuta taastumist kiirendavat salvi/kreemi.
 • Kata töödeldud nahk plaastri või sidemega.
 • Ära kanna riideid, mis nahka hõõruvad ja ärritavad.
 • Väldi 2 nädalat sauna, basseini, spaad jmt.
 • Ära lase nahale 4 nädalat otsest päikesevalgust.
 • Kui nahale tekivad villid, ära neid purusta. Lase neil ise paraneda.
 • Joo palju vett, et lümfiringe oleks võimalikult aktiivne.
Tätoveeringu eemaldus

Millal tulemusi näeb?

Kui tätoveering ei ole väga sügav, võivad märgatavad muutused ilmneda ka kohe – näed, kuidas tint hajub ning nahk muutub puhtamaks. Üldjuhul pead aga organismile veidi rohkem aega andma.

Musta pildi puhul tuleb tavaliselt läbi teha u 3-6 seansist koosnev ravi, kuid see on väga individuaalne, sest iga tätoveering on erinev ning iga inimese nahk ja organism samuti.

Konsultatsiooni käigus oskab meie spetsialist hinnata, kui mitut sessiooni võiks sul tarvis minna, kuid lõplik vajadus selgub protsessi käigus.

Kahe seansi vahele peab jääma vähemalt 4 nädalat, et nahk jõuaks vahepeal täielikult paraneda.

Tätoveeringu eemaldus

Tätoveeringu eemaldamine ja vastunäidustused

Tätoveeringu eemaldamine pole päris vastunäidustusteta. Protseduur on välistatud raseduse ja imetamise perioodil. Samuti ei teostata seda juhul, kui:

 • sul on protseduuri päeval valulik menstruatsioon;
 • oled 2 nädala jooksul enne seanssi päevitanud;
 • sul on intensiivsete kolletega herpes;
 • sul on kalduvus keloidsete armide tekkeks;
 • sul esineb ägedaid nakkushaigusi või vähkkasvajaid;
 • oled epileptik.
Tätoveeringu eemaldus

Ootame sind Decus Ilukliinikus!

Asume Tallinnas Mustamäel aadressil Sütiste tee 19A.

Oleme avatud

 • Esmaspäev – Reede 09.00 – 19.00
 • Laupäev 10.00 – 17.00
 • Pühapäev 10.00 – 15.00

+372 5193 7000
info@decus.ee

PS! Meie klientide parkla asub maja vasakul küljel.
Kliiniku sissepääsu leiad aga maja tagant.

decus-clinic-09

Decus Ilukliinik omab Terviseameti tegevusluba nr. L04089

Korduma kippuvad küsimused

Jah, õnneks on. Eemaldamine laseriga on aastate vältel üha kaugemale arenenud ning tulemused on väga head. Tätoveeringust vabanemine on võimalik nii musta kui ka värvilise pildi puhul. Lihtsalt selleks vajalike seansside arv varieerub. 

Õnnestunud tulemusi on võimalik saavutada vaid võimsa laseri abil. Decus kliinikus kasutame üht maailma parimat laserit. Kui laseri tehnoloogia on aegunud või see pole piisavalt võimas, on tulemuseks vaid osaliselt eemaldatud tint ning nahakahjustused, mida pole võimalik ravida.

See on väga individuaalne, sest iga tätoveering on erinev. Mõni tätoveerija on viinud tindi väga tihkelt väga sügavasse nahakihti, mõne töö on pinnapealsem. Sellest sõltubki, kui kiiresti suudab laserkiir tindiosakesed lõhustada.

Loeb ka sinu enda naha ja organismi eripära. Õnneks on võimalik konsultatsiooni käigus juba esialgne hinnang anda. Lõplik tõde selgub aga protsessi vältel. Võib juhtuda, et saavutad soovitud tulemuse kiiremini, kui algselt arvata võis ja sa ei peagi rohkematele seanssidele tulema.

Võid aga kindel olla, et märgatav muutus järgneb juba kohe esimesele protseduurile. Sealt edasi läheb olukord aina paremaks, sest iga seansiga muutub pilt heledamaks.

See sõltub otseselt pildi suurusest. Ühe seansi käigus töötleme nahapinda laseriga ainult ühe korra. Seega, kui pilt on väike, läheb ainult 5-15 minutit. Kui tattoo on suurem, siis kulub rohkem aega. Lisandub ka aeg, mil ootame tuimastava kreemi toimima hakkamist.

Tätoveeringu eemaldamise hind sõltub seansside arvust.

Seansside arv Pildi suurus Hind
Üks Kuni 3cm2 59€
Üks Kuni 5cm2 79€
Üks Kuni 10cm2 135€
Üks Kuni 20cm2 210€

Tattoo eemaldamise teenust on võimalik leida ka soodsama hinnaga, kuid odavama hinnaga kaasnevad tõsised ohud. Tõenäoliselt teostatakse odavama hinnaga protseduuri odava aparaadiga, mis võib sinu nahka kahjustada. 

Odavad aparaadid ei ole nii tõhusad (vajad rohkem protseduure) ja võivad tekitada nii põletushaavu kui arme, millest sa ei vabane mitte kunagi. 

Teenusepakkujat valides mõtle alati läbi, kui suurte ohtudega oled valmis riskima.

Kuigi tätoveeringu eemaldamine laseriga on aina tavalisem ja masinad on muutunud üha võimsamaks, ei ole ebaõnnestumine täielikult välistatud, kui satud ebausaldusväärse tegija juurde ning sinu naha töötlemiseks kasutatakse sobimatut aparatuuri.

Veendu, et lased tätoveeringu eemaldada usaldusväärses kliinikus. Vaid nii saad kindel olla, et kasutatakse professionaalseid vahendeid ning spetsialistid on vastava väljaõppega.

Laseriga tohib ühe seansi käigus nahka töödelda ainult ühe korra. Kui selle vastu eksitakse ja nahast käiakse üle mitu korda, sest laserkiir on nõrk, on tulemuseks armid, millest ei ole võimalik mitte kunagi vabaneda. Seetõttu on väga oluline, et läbiksid vajaliku arvu seansse. Kui leiad pakkuja, kes lubab tulemuse saavutada väga väheste seansside arvuga, on see kindlasti ohumärk.

Kuna erinevat värvi tindile mõjuvad erineva lainepikkusega laserkiired, peab kasutatav laser igal juhul piisavalt võimekas olema. Vastasel juhul polegi võimalik soovitud tulemust saavutada ja ebaõnnestunud katsetamise käigus rikutakse sinu nahk ära.

Päris valutu tätoveeringu eemaldamine kahjuks pole. Mõni ütleb, et eemaldamine on umbes sama valus nagu tätoveerimine. Aga positiivne on see, et eemaldamine kestab igal juhul palju lühemat aega.

Tätoveerijad üldjuhul nahka tuimastada ei taha, kuna see mõjutab naha vastuvõtlikkust tindile. Õnneks võimaldab eemaldamine laseriga kasutada ka tuimastamist. Sõltuvalt piirkonna tundlikkusest võib protseduuriga kaasnev valu olla talutav ka ilma tuimestuseta.

Decus kliinikus kasutatav laser on nii kvaliteetne, et suudab tindi eemaldada nahka vigastamata. Meie spetsialistid teavad, millised ohud valede töövõtetega kaasnevad ning oskavad neid vältida. See tähendab, et sa ei pea armkoe pärast muretsema. Tulemuseks on puhas ja sile nahk, mis pole krobeline ega ka armiline.

Jah, meie kliinikus kasutatav laser sobib kõigile nahatüüpidele.

Kuna lõhustatud tint liigub välja sinu lümfisüsteemi kaudu, on ainus viis protsessi kiirendamiseks lümfisüsteemi töö tõhustamine. Sellele aitavad kaasa nii trenn (sh jooga), hingamisharjutused, erinevad lümfimassaažid (sh LPG massaaž), saunas higistamine (ent mitte 2 nädala jooksul pärast seanssi),[KI4] [MC5]  kemikaalidest vaba toidu söömine ning puhta vee joomine. Pane siiski tähele, et need on toetavad tegevused. Põhilise efekti annab ikkagi laser.

Nahk võtab kõige raskemini vastu punaseid tinditoone, sellega on tätoveerijad sageli hädas. Aga kui punased toonid on kord juba vastu võetud, on neid ka keeruline eemaldada. Punased, oranžid, lillad ja roosad toonid on naha kõige pindmisemas kihis. Nende eemaldamiseks on vaja laserit, mis töötab spetsiaalsel lainepikkusel. Decus kliinikus kasutatav laser suudab katta ka selle lainepikkuse.

Kuna eemaldamine laseriga on valutuim, tõhusaim ja kõige nahasõbralikum meetod, siis ühtegi teist viisi tänapäeval enam ei kasutatagi. Eelista igal juhul laserit, sest vaid nii on tulemuseks sile ja puhas nahk.

decus1

Tasuta konsultatsioon

Sa ei leidnud oma küsimusele vastust? Võta ühendust, konsultatsioon on TASUTA!