Tätoveeringu eemaldus

Tätoveering, mida sa enam ei soovi, võib põhjustada palju meelehärmi. Eemaldamisel tuleb aga olla ettevaatlik, sest paljud turul pakutavad eemaldusmeetodid jätavad joonistuse kohale armi või annavad sellele hoopis teise värvi.

Decuses pakume professionaalset tätoveeringu lasereemaldust, mis ei jäta nahale arme ega kõrgemaid kohti. Tätoveeringu eemaldust teostatakse meie kliinikus firma Alma Lasers (Iisrael) uusima süsteemi Harmony XL abil.

Decus_Tatoveeringu-eemaldamine_2

Protseduur

Patsiendile pannakse ette kaitseprillid ja kontrollitakse patsiendi naha reageerimist laserile, et valida töö jaoks kõige sobivam võimsus (seejuures mõjutatakse laseriga väikest nahapiirkonda). Pärast naha töötlemist laseriga pannakse töödeldud piirkonna rahustamiseks sellele jääd ja patsiendile määratakse edaspidiseks kasutamiseks paikset kreemi või salvi. Töödeldud nahapiirkonna kaitseks pannakse sellele side või plaaster.

Enamasti ei ole selle protseduuri läbiviimiseks vaja kasutada anesteesiat. Sõltuvalt tätoveeringu asukohast ja patsiendi valulävest on võimalik kohaliku anesteetikumi või valuvaigistava süsti kasutamine. Täielikult on välistatud kahjulik mõju patsiendi naha pigmentatsioonile ja ümbritsevat (mitteümbritsevat) nahka vigastatakse minimaalselt.

Protseduuri käigus tungib laserkiir naha alla ja lõhustab järk-järgult värvipigmendid. Lõhustamine toimub pigmendi kuumutamisega. Värv hakkab lagunema ja muutub heledamaks. Mõne aja pärast eemaldab lümfisüsteem kõik jäägid. Tulemuseks on ideaalne ja terve nahk.

Soovitused

Vajalike seansside täpse arvu määrab kindlaks spetsialist eelneva konsultatsiooni ajal, võttes arvesse ka selliseid asjaolusid nagu patsiendi naha värv, tätoveeringu suurus ja tüüp, selle värv, tindi sissetungimise sügavus ja tätoveeringu kehal olemise aeg.

Tätoveeringu eemaldamine on järk-järguline protsess ja seepärast ei tasu oodata kohe ilmnevaid muudatusi. Musta värvi tatoveeringut eemaldamiseks tuleb läbida 2–8 seanssi, värviliste tatoveeringut eemaldamine võib vajada kuni 15 seanssi. Mida sügavamale naha alla on pigment viidud, seda keerulisem on eemaldada tätoveeringut.

Nemad juba proovisid

Loe lähemalt, mida kliendid teenusest arvavad.

Meeldis eelkõige muidugi protseduuri tulemus, samuti suurepärane kliendisuhtlus. Preili administraator oli väga meeldiv ja operatiivne, doktor põhjalik ja diskreetne. Protseduur möödus meeldivalt ja sujuvalt. Tänan.

Evelyn Villers

Meeldis juba vastuvõtt sisenedes. Väga soe ja sümpaatne õhkkond. Olin Teie kliinikus esimest korda.

Pille Uibo

Olen positiivselt üllatunud, soe ja põhjalik suhtlemine ja teenindus.

Moonika

Video

Harmony XL Pro - Dye VL

Hinnakiri

Piirkond, 3 cm2

69 €

Piirkond, 5 cm2

99 €

Piirkond, 10 cm2

159 €

Piirkond, 20 cm2

269 €

Ootame sind Decus Ilukliinikus!

Asume Tallinnas Mustamäel aadressil Sütiste tee 19A.

Oleme avatud

  • Esmaspäev – Reede 09.00 – 19.00
  • Laupäev 10.00 – 17.00
  • Pühapäev 10.00 – 15.00

+372 5193 7000
info@decus.ee

PS! Meie klientide parkla asub maja vasakul küljel.
Kliiniku sissepääsu leiad aga maja tagant.

decus-clinic-09

Decus Ilukliinik omab Terviseameti tegevusluba nr. L04089