Pakkumised

EST_MAR_8_HIFU

Nägu:319€399€

Kõht:280€350€

-20%!

Silmnähtavalt noorem nahk HIFU abiga!

“Lõtvunud nahk jäägu minevikku! Populaarne HIFU protseduur pinguldab nahka nii kehal kui näol ning muudab selle pringimaks, siledamaks ja palju nooruslikumaks! “

Silmnähtavalt noorem nahk!

EST_MAR_7_Skin

Häirivatest nahamoodustistest vabaks!

Sile nahk on ilus nahk! Kui sinu kehal või näol on häirivad nahamoodustised ja soovid neist vabaneda, siis Decus kliiniku tippspetsialistid aitavad sind!

EST_MAR_6_Acne

90€149€

Ravi akne vastu!

Protseduur, mis aitab aknest jagu saada

Laserravi aitab häirivatest põletikulistest nahaprobleemidest ja aknest tekkinud armidest võitu saada kiiremini ja kergemalt. Juba peale esimest protseduuri on nahk puhtama ning tervema välimusega.

EST_MAR_5_LPG

Proovikord:35€40€

PROOVIKORD 35 €

Kuidas saada tõhusat abi tselluliidi vastu?

Ole suveks valmis! ☀️ Keha vormiv LPG massaaž on tõhus ja lõõgastav tselluliidivastane protseduur, mis annab silmnähtavad tulemused ja kergema enesetunde juba peale esimest korda!

EST_MAR_4_Gouri

250€300€

Sooduspakkumine!

UUS protseduur vananemisega võitlemiseks

“GOURI on murranguline vananemisvastane preparaat, mis aktiveerib naha loomulikku taastumisprotsessi ja elavdab noorusliku välimuse jaoks olulise kollageeni tootmist. Tulemuseks sile ja pingul nahk ning kaunis sära! “

Sile ja pingul nahk ning kaunis sära!

EST_MAR_3_Cryolipo

Esimene kord:150€250€

Esimene kord 150€

Protseduur, mis aitab kiirelt saleneda

Krüolipolüüsi ehk tõhusa rasva külmutamise meetodi abiga on võimalik saavutada soovitud figuur turvaliselt, lühikese ajaga ning ilma kirurgilise sekkumiseta ✨

150€

EST_MAR_2

Sääred:75€149€

Kaenlaalused:40€79€

Käsivarred:50€99€

Proovikord -50%

Tule ja proovi, sest esimene kord -50%!

Aeg valmistuda suveks! ☀️ Püsivalt sileda ja meeldivalt siidise naha saab efektiivse laserepilatsiooni abiga! Täiesti valutu protseduur ei kahjusta nahka ning kulgeb lõõgastavalt meie tippspetsialistide käe all.

EST_MAR_1_Botox

Otsmik al:80€100€

Kurjusekorts al:80€100€

1 ühik = 8€

Botox aitab peatada aega!

Botox – sileda naha ja noorusliku sära saladus! Tõhusate botuliinisüstide abiga on võimalik taandada kortsukesi, silendada nahka ning saavutada loomulikult kaunis tulemus kiiresti ja ohutult!