Decus ilukliinik klientide puuduse üle ei kurda

Rubriigid: Laserlihvimine

Kogu maailm liigub väheinvasiivsete protseduuride osakaalu suurenemise poole. See tähendab seda, et valikus on rohkelt aparaadihooldusi, mille eesmärk on näonaha nooruse säilitamine. Tehakse botuliintoksiini- ja täiteainete süste, paigaladatakse mesoniite, taastatakse näonaha jumet ja silutakse tekstuuri. Eestis on järjest enam tekkinud   ilusalongide asemel  ilukliinikud täiendades  pidevalt  oma teenuste nimistut erinevate aparaadihooldustega, mis annvad koheselt tulemust  oma välimuse värskendamiseks. Kevadel on just õige aeg  peale sügis-talvist kaamost oma  halli näojumet turgutada ja  juurde tekkinud kortsukesi täitesüstidega varjutada.

alma-lasers-epilation-01-1280x720

Vastuvõtu aeg broneeritud  sean  sammud  sadama reisiterminali läheduses asuva Decus ilukliiniku suunas, mis on tegutsenud juba viis aastat ja mille kohta olen ainult positiivset tagasisidet kuulnud. Mind võtavad lahkelt vastu kliiniku spetsialistid Anna Gaitahtšjan ja Ilona Sinskaja, kes tutvustavad kliinikus pakutavaid protsetuure ning selgitavad välja, missugused iluprotseduurid oleks just mulle sobilikud, et  soovitud tulemus saavutada.

“Ega nii ka päris ei saa, et teostame kliendile  just selle protseduuri, mille ta on enda jaoks välja valinud. Kõigepealt ikka selgitame välja, missuguseid iluteenuseid ta on eelnevalt kasutanud ja seejärel koostame  raviplaani , mille põhjal saame soovitada, missuguseid meetodeid on kõige tõhusam ja õigem kasutada arvestades kliendi soove ja tema eripärasusi. Protseduurid tuleb ka järjestada õigesse järjekorda ning nii mõnegi protseduuri puhul tuleb jätta teatud ajavahe järgnevaga. Meil on hinnakirjas üle 40 protseduuri, mida on võimalik omavahel kombineerida, et saavutada maksimaalne klienti rahuldav tulemus minimaalsete kulutustega. Enne täitesüstide ja botuliintoksiini süstimist soovitaksin sul näonahka siluda, pinguldada ja noorendada uusimal tehnoloogial põhineva happekoorimisega, milleks on PRX-T33® peeling , mis ei vaja taastusperioodi ning koheselt võib teha ka botoxit ja täitesüste,” selgitab  meditsiinilise haridusega kosmetoloog Anna.

Mida kujutab endast  protseduur PRX-T33®

“See on ülitõhus ainulaadne protseduur, mille abil saab noorendada näo-, kaela-, dekoltee piirkonda ja käsi ning mille tulemusena saavutatakse kohene lifting-effekt. Seda tänu preparaadi ainulaadsele koostile, milleks on 33%-line trikloroäädikhape ja vesinikperoksiid. Need komponendid toimivad raku tasandil naha pealmisi kihte kahjustamata. Tulemust on näha kohe peale esimest protseduuri, kuid soovitav on  seda teha siiski  neljast protseduurist koosneva kuurina nädalase ajavahega. Meie kliinikus on ühe protseduuri hinnaks 120 €” kirjeldab Anna

Mõnusalt end kosmeetikutoolil sisse seades  puhastab Anna minu näo spetsiaalse puhastusgeeliga, kuna preparaat tuleb kanda väga puhtale nahale, et see korralikult imenduda saaks.Kergete masseerivate liigutustega hakkab kosmetoloog preparaati näole kandma ja lausub: “Sõltuvalt nahatüübist võib seda näole kanda mitu korda. Sinul aga on nii kuiv näonahk, et ei jõua reageeridagi, kui juba aine on nahka imendunud.”

iluteenused-koorimine-960x540

Protseduuriga kaasnes küll õrn kiputustunne, mis ei põhjustanud valulikkust, vaid pani näonaha mõnusalt õhetama. Kui kolm korda nahale peale kantud preparaat oli kõik nahka imendunud puhastas kosmeetik veelkord mu nägu ning kandis peale toitva ja niisutava kreemi. Toolilt püsti tõestes ja pilgu peeglisse heites oli tulemus koheselt  märgatav – nägu oli muutunud  siledaks ja jume säravaks. Liigsest päevitamisest tekkinud pigmendilaigud olid muutunud peaaegu nähtamatuks. Kõige rohkem valmistas rõõmu, et näonahk oli pinguldunud ning kortsud muutunud vaevu märgatavaks. Annagi imestab: “Sulle mõjus see protseduur üllatavalt hästi ja laseme nüüd veel preparaadil edasi toimida ning paari päeva pärast vaatame, kuhu veel mõni täitesüst teha ja huultesse veidike volüümi lisada.”

Missuguseid aparaadiprotseduurid on teie kliinikus kõige populaarsemad?

“Eks ikka Hifu SMAS- Lifting, mis on ülivõimas protseduur neile, kes ei soovi teha näo plastilist operatsiooni ehk face-lifti. Ultraheli mpulsside abil on nüüd võimalus suunata energiat erinevatesse sügavatesse nahakihtidesse, mis pinguldab ja tihendab kollageenikiude ning aktiveerib elastiinikiudude teket. Selle tulemusena nahk pinguldub ning näoovaal muutub konkreetsemaks , kaob topeltlõug. Protseduur on valutu ning ei vaja taastumisperioodi. Kohe võib siirduda oma igapäevaste toimetuste juurde ja kanda meiki näole. Lõpptulemus saabub umbes kolme-nelja kuu möödudes, kui protsess on aktiveerunud nahakudedes.Alles aasta pärast võib vajadusel protseduuri korrata. Meie kliinikus maksab protseduur näole ja kaelale kokku 490 €. Samuti soovivad paljud meie kliendid ja eriti soome prouad, lasta endale teha PRP Vereplasmateraapiat (Platelet-rich plasma), mis on trombotsüüte ja kasvufaktoreid sisaldav vereplasma ja saadud patsiendi enda verest. Selle tulemusena paraneb naha elastsus, toonus, tekstuur, toon, niiskustase, vähenevad kortsud ja tumedad silmaalused. Kasvufaktorid soodustavad rakkude paranemist kahjustatud piirkonnas ja kiirendavad paranemisprotsessi. mis annab häid tulemusi armiravis (keloid-, akne- ja venitusarmid) ja ka laserravi järgselt (nt. pärast fraktsionaalset laserlihvimist). Meie kliinikus maksab see teenus 170 €,” selgitab kosmetoloog Anna.

Olen kuulnud, et olete endale äsja soetanud Israeli päritoluga ülivõimsa aparaadi Alma Laser`i, mis on senini ainus kogu Baltikumis ja ka Põhjamaades.

Selle unikaalse lasertehnoloogia abil saame me teostada väga mitmeid protseduure nii ravi eesmärgil kui ka naha seisukorra parandamiseks. Pakume lasertehnoloogial põhinevat näonaha noorendust või pinguldust, eemaldame pigmendilaike ning aitame vabaneda laserepilatsiooni abil soovimatutest karvadest üle keha. Samuti tuleb laserravi appi akne ja kuperoosa ravis ning võimaldab vabaneda nii soovimatutest tätoveeringutest, ebameeldivatest nahamoodustistest kui ka küüneseenest,” räägib meditsiinilise haridusega laserravi spetsialist Ilona Sinskaja.

Alma lasers PixelCO2 laser treatment patterns

“Kui laserlihvimise vananenud tehnoloogia puhul korrigeeriti kortse ja pingmendilaike koos naha pealiskihiga, siis Alma Laser aparaadi puhul ei mõjuta laser kogu nahapinda, vaid ainult kindlaid kohti ja laserkiirte poolt puutumatu nahk ei soojene, mis välistab tüsistuste tekkimise nig lüheneb tunduvalt ka taastumisperiood. Karvaeemalduse ehk laserepilatsiooni puhul kasutame kliinikus Alma Laseri uusimat süsteemi Soprano Ice, mis soojendab sügavaid nahakihte epidermist vigastamata.Laseri safiirist otsik jahutab ja kaitseb nahka soojuse mõju eest, mis võimaldab kasvaeemalduse muuta täiesti valutuks,” selgitab Sinskaja.

Missugust ilukliinikut võib Eestis usaldusväärseks pidada?

“Eestis on palju ilukliinikuid, kes kasutavad protseduuridel Hiinast toodud aparatuuri, mis on tootja firmade koopiad ja ei ole kõige parema kvaliteediga. Tulemus nendega teenust pakkudes ei ole nii püsiv, kui seda on originaalaparaatidel. Kliinikul peavad alati olema kliendile ette näidata aparaatide sertifikaadid, kus kirjas tootja ja aparaadi tehnilised andmed. Laseraparaatidega võivad töötada vaid meditsiinilise haridusega spetsialistid, kes omavad koolituse kohta ka vastavaid tunnistusi. Samuti peab ühel usaldusväärsel ilukliinikul olema tööl arstiharidusega spetsialist, mille alusel väljastab Eesti Terviseamet kliinikule tegevusloa. Meie kliinikus konsulteerib kliente meditsiiniteaduste doktor, dermaonkoloogia ja laserkirurgia kõrgema kategooria arst-dermatoloog. Dr. Anastas Piruzyan, kes on öelnud, et ilukliinikute roll on aidata kaasa sellele, et inimene oleks oma elu ja välimusega rahul,” lisab lõpetuseks Ilona Sinskaja.

Ülvi

Olen väga üllatunud ja saan öelda, et plasmateraapia püstolsüsteemi meetodil on palju meeldivam, valuvabam ja tulemus on palju rohkem märgatav kui käsitsi süstides. Protseduuri teostav Natalja on väga kogenud, heasüdamlik oma eriala tundev spetsialist. Olen tema tehtud iluprotseduuridega väga rahul.

Egle

Kõik toimus kiirelt ja sujuvalt – alates saabumisest kuni lahkumiseni. Ja need kommid ootealal olid sel hetkel täpp i-le 🙂

Marika

Täitesüstide tegija oli nii rõõmsameelne ja lahke, kuigi protseduur on ise mulle üsna ebameeldiv, siis ära tulin ainult positiivsete emotsioonidega.

Julia

Mulle pakuti võimalust teha plasma kuuri ning saada soodustust 2-3 korra kuurile. See oli väga meeldiv.

Liina

Kiire protseduur, uudne masin.

Liisbet

Mulle meeldib kui ilukliinikud kutsuvad nt. botuliintoksiini süstide järgselt sind ka tagasi, et näha ehk on vaja ainet juurde lisada. See näitab professionaalsust ja hoolitsemist enda klientide eest, sest järelvisiit on tasuta.

Barbara

Väga meeldiv teenindus ja head nõuanded. Spetsialist ei surunud peale teiste tsoonide botoxit, vaid just võitis mu usalduse sellega, et ütles, et mujale ei ole vaja. Tulen kindlasti teisi tsoone teie juurde tegema tulevikus!

Merike

Tänane LPG oli parim mis varem saanud olen. Protseduuri tegija oli väga hea ja pühendunud.

Lilli

Olen käinud Decus kliinikus mitmeid kordi ja alati jäänud 100% tulemusega rahule. Aga mis veel tähtsam – kõik kliiniku töötajad on uskumatult soojad ja meeldivad inimesed! Iga kord lahkun kliinikust hea enesetundega, aitäh!!

Helina

Senini kõige meeldivam vastuvõtt mis kunagi olnud. Ääretult sõbralik teenindus iluteenindaja poolt.

Hanna

Kiire ja professionaalne töö.

Kadri

Teenindaja oli väga meeldiv ja tulemusega jäin ka väga rahule. Kõik oli suurepärane.

Marilin

Teenindaja oli väga meeldiv, seletas protseduuri olemust, tundis huvi, et kuidas klient ennast tunneb. Aitäh selle eest.

Maria

Meeldiv teenindus on põhipõhjus miks just selle koha valin.

Siiri

Väga meeldiv vastuvõtt, selgitati igat sammu protseduuril. Igati sõbralik ja meeldiv arst.

Brigitta

LPG ise oli super mõnus ja tehnik, oli väga armas ja sõbralik! Tulen kindlasti tagasi 🙂

Christina

Natalja oli väga asjatundlik ja sõbralik ja seletas kõik töö käigus, nii et hirm kadus.

Maarika

Naeratav ja lahke personal. Täiuslik info protseduuri kohta.

Nadezda

Meeldis protseduuri läbiviija sõbralikkus, professionaalsus, ning detailne protseduuri ja sellele järgneva kirjeldamine, kliendiga kaasa mõtlemine, arutlemine avatult ja ausalt

Jana

Meeldiv ja soe vastuvõtt registratuuris, kaasaegne ja moderne tehnika ning imeline tulemus toob ikka tagasi Decus kliinikusse! Soovitan enda kogemusest!

Imbi

Väga meeldiv esimene külastus, märgati kohe uksel ja sain väga hea hoolituse! Teenindaja aitas mul leida parima hoolduse ja HIFU, mis on küll valulik , oli läbi tema hooliva ja väga hea töötluse ikkagi vägagi talutav ja ootan huviga veel jätkuvaid tulemusi ja külastan teid ka edaspidi.

Piia

Olin meeldivalt üllatunud. Minu kurjusekorts oli keeruline ja nõudis tavapärasest rohkem tegemist, et see korda saada, kuid Decuse kliinikus sain lõpuks soovitud tulemuse.

Talvi

Mulle meeldis, et teenus oli korralikult tehtud – laserepilatasioonis ei olnud tunda, et mingi koht oleks hooletult või nö üle jala tehtud, vahele jäetud vms. Ja see ongi mulle kõige olulisem.

Kairi

Esimese asjana juba registraator, kes vastas telefonile ülisõbralikult ja juba enne kohalejõudmist oli hea tunne kliinikusse tulla 🙂 Samuti sain aja KOHE, kui helistasin ja oldi nii vastutulelikud. Spetsialist ise oli hästi rahulik, meeldiv, sõbralik ja oleksin olnud justkui teraapias 🙂 Oli väga professionaalne ning tõesti hooliv naisterahvas! 🙂 Järelkontrolli jaoks oli tausta vajadusel ka protseduuri korrigeerimine – taaskord väga meeldiv kliendi suhtes! See oli minu esimene külastus, panin kohe uue protseduuri jaoks aja kirja ja juba ootan millal saan taas Teid külastada! 🙂 kohapeal juba soovitasin Teie kliinikut kahele sōbrannale, nautisin kohvi ning maiustasin kommidega, lõõgastusin. Ülimalt meeldiv kogemus – olles juba väga paljusid teisi kliinikuid varasemalt külastanud – olete eeskujuks teistele!!

Kristi

Antud LPG protseduur on parim, kus ma kunagi käinud olen.

Siret

Personaalne suhtumine. See, et spetsialist mäletas mind eelmisest korrast, oli vastutulelik parima hinna pakkumisel ja andis ka muidu head nõu. Soe ja sõbralik inimene!

Moonika

Saime ühtselt otsusele,mis võiks mu muret leevendada! Koostöö super ja väga meeldiv.

Egle

Meeletult tore teenindus, sisenedes oli tunne, nagu oleks koju jõudnud. Spetsialist oli hooliv, rahustas. Väga väga rahul tulemusega. Soovitan kõigile.

Kai

Anna on nii kiire, professionaalne ja meeldiv. Olen käinud erinevate juures, aga kõige parem tulemus on jäänud Annaga.

Kristiina

Personaalne lähenemine ja väga meeldiv klienditeenindus. Salong on väga hubane ja puhas.

Brit

Mulle väga meeldib online broneerimise võimalus, saan kiirelt ja mugavalt aja valida. Vastuvõtt ja teenindus mulle alati meeldinud, aitäh!

Viktoria

Spetsialisti töö, minu jaoks oli see esimene kogemus, hirmus, aga dr Anna rahustas, kõik läks kiiresti ja valutult. Aitäh.

Kerli

Minu õde Natalja oli väga tore ja abivalmis. Andis ka häid näpunäiteid, lisainformatsiooni, mida teiste teenusepakkujate juures pole saanud.

Ülvi

Iluteenuse tegija on oma ala professionaalne spetsialist, teeb oma tööd väga põhjalikult ja oskab/ tahab kliendile pakkuda just tema vajadustest lähtuvalt protseduuri.

Hele-Riina

Spetsialist arutas iga liigutuse etapiliselt minuga làbi ja viis protseduuri suht valutult läbi vôrreldes eelmiste kogemustega mujal kliinikutes.

Heidi

Spetsialist oli väga abivalmis ja selgitas põhjalikult protseduuri. Samuti andis kaasa soovitusi edaspidiseks. Jäin protseduuri tulemusega väga rahule.

Kristel

Professionaalne ja sõbralik teenindus. Sain imelised huuled ilma igasuguse valuta.

Annika

Suureparane kosmeetik, kes mulle protseduuri teostas. Super.

Ülvi

Viisakas teenindus, kosmetoloog väga põhjalikult selgitab protseduuri ja annab häid soovitusi, kuidas oma näonahka hoolitseda ja millised on head protseduurid.

Elo

Super hea teenindus.

Mirjam

Meeldis hea teenindus ning arsti korralik töö ning seletus ja kurssi viimine kõigega.

Natalja

Arst oli väga tähelepanelik ja sõbralik. Sain vastused kõikidele oma küsimustele ja samuti ravi plaani.

Debora

Mulle meeldis, kuidas professor rääkis ja nõu andis. Kindlasti jäin rahule ja loodan edaspidi, et kui ma lepin kokku aja uuesti siis ma saaksin temaga arsti aja! Soovitan kindlast edasi oma sõpradele kui nendel peaks olema mingi nahahaigus.

Helgi

Teenindus on meeldiv ja sujuv. Klienti kõnetatakse nimepidi – nii armas. Teenindajad on pädevad, hoolivad, tunnevad oma ala, oskavad soovitada! Super!

Raili

Väga kena vastuvõtt, rahulik suhtumine ja loomulikult hea tulemus minu probleemile.

Ruth

Viisakas ning kliendisõbralik suhtlemine! Protseduuril käidi küsimas, kuidas olla on ning suheldi ja tunti huvi, kuidas tunne on!

Klaara L.

Valutu protseduur ja efektiivne tulemus

Elisabeth

Protseduur oli valutum kui mujal.

Tiina-Mai

Kindla käega ja turvaliselt mõjuv spetsialist!

Anzela

Väga soe vastuvõtt ja teenindaja oli väga meeldiv. Teeb oma tööd hästi ja tahab ka, et kliendil oleks mugav.

Klaara

Väga professionaalne ning meeldiv teenindus ja spetsialist. Tulemused olid näha juba peale esimest korda!

Ly

Sain aja juba samaks päevaks, tundsin ennast oodatud kliendina. Protseduuri jooksul kontrollis spetsialist pidevalt, kuidas end tunne, selgitas toimuvat ja soovitas professsionaalselt edasisi käike.

Ave-Ly

Meeldisid spetsialisti üksikasjalikud selgitused ehk sain tunda, et tegemist porfessionaaliga. Soovitan ise klientidele rääkida protseduurist ja mida teha võib ja mida mitte jne, see aitab.

Veronika

Tegin Botox süstid 3 piirkonda, ja ei ühtegi verevalumit ega sinikat nagu mujal on juhtunud.

Evelin

Inimesed on väga toredad, armsad ja proffid, teenuse hinnad on paremad kui kusagil mujal, tulen tagasi! 🤓

Gerly

Kõik inimesed kes mind ümbritsesid olid väga hoolivad ja tundsin, et nad soovivad mind aidata, aga mitte ei tee seda tööd ainult raha eesmärgil, aitäh teile!!!

Kristina

Nii mõnus ja meeldiv suhtlus ja teenindus. Uksest sisse astudes võetakse vastu laia naeratusega, mis teeb olemise veel paremaks Teie kliinikus. Suur kummardus ja Tänud Teile! 🙂

Tiina Kottri

Aeg protsetuurile leiti mulle sobival ajal. Sain aja paari päeva pärast kohe.

Evelyn Villers

Meeldis eelkõige muidugi protseduuri tulemus, samuti suurepärane kliendisuhtlus. Preili administraator oli väga meeldiv ja operatiivne, doktor põhjalik ja diskreetne. Protseduur möödus meeldivalt ja sujuvalt. Tänan.

Piret Ernesaks

Meeldis väga sümpaatne ja meeldiv teenindus – nii arst kui ka vastuvõtu neiu 😊

Pille Uibo

Meeldis juba vastuvõtt sisenedes. Väga soe ja sümpaatne õhkkond. Olin Teie kliinikus esimest korda.

Moonika

Olen positiivselt üllatunud, soe ja põhjalik suhtlemine ja teenindus.

Triin Mäe

Mulle väga meeldis kosmeetik kes minuga tegeles. Oli soe ja üliarmas. Kindlasti soovin järmine kord taas , et tema minuga tegeleks.

Kärt Maanas

Protseduuri teinud arst, professionaalsus, otsekohesus ja loomulikult tulemus.

Ilona Lilleorg

Dr Anna isik ja tema töö – hindan teda vàga kõrgelt! Administraatori teenindus ja salongi atmosfäàr on täiuslik.

Kui soovite rohkem infot, palun võtke meiega ühendust. Räägime teile põhjalikult. Meie kontaktid leiate siit.

Kui oled valmis, broneeri endale meie juurde aeg. Paljude klientide hinnangul on parim laserepilatsioon Tallinnas just Decus ilukliinikus.

Anastas Piruzyan

Nahaarst, Dermatoloog, Dermatoonkoloog, Laserkirurg

Eestis võtab professor vastu ainult Decus kliinikus!

Kõrgeima kategooria arst, professor, kellel on valdkonna töökogemus üle 30. aasta. Valdab erinevaid süstimismetoodikaid, kontuurplastikat, botuliinteraapiat, niitide teraapiat, biorevitoloogiat, mesoteraapiat, eemaldab erinevaid naha moodustisi jt.

Igapäevaselt töötab professor Venemaa Teaduste Akadeemia Kliinilises Haiglas l aserkirurgia osakonnas, juhib Moskvas Esteetilise Meditsiini Keskust Bosco, on peaarst Kosmetoloogiakeskuses Articoli. Konsulteerib Moskva Riiklikus Lomonossovi nimelises Ülikoolis. Peale patsientide ravimise tegeleb professor aktiivselt teadustööga, meditsiinipreparaatide katsetamisega, annab meisterklasse ja esineb rahvusvahelistel seminaridel.

Professor Anastas Piruzyan valdab vene – ja inglise keelt.