Alternatiiv ilukirurgiale

Kui sa oled vanuses 40+ ja tunned muret tekkinud topeltlõua pärast, siis alljärgnev lugu on sulle. Maailmatuntud Columbia Ülikooli professor dr. Mehmet Oz koos plastikakirurg Dr. Haideh Hirmand´iga näitavad uut revolutsioonilist ultraheliaparaadiga tehtavat protseduuri, mis on alternatiiv ilukirurgiale.

Topeltlõua põhjustab liigne rasv, lõtvunud nahk ning nõrgad lihased. Varem oli ainus võimalus sellest vabanemiseks invasiivne protseduur, mis oli vägagi kulukas.

Õnneks on nüüd avastatud uus lahendus, mis on kiire ja soodsam. See tähendab, et nüüd on võimalus lihtsa vaevaga lõunapausi ajal aega tagasi keerata. Protseduuri käigus tõstetakse ja pinguldatakse nahka 30 minutit ja kuna HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) aparaat kasutab ainult ultrahelilaineid, siis on tegemist täielikult mitteinvasiivse protseduuriga.

Samuti ei ole vaja hilisemat taastumisaega ning tulemuse saavutamiseks piisab vaid ühest protseduurist. See on tõeline alternatiiv plastikakirurgiale. Vaata videost kuidas Columbia Ülikooli professor dr. Oz koos plastikakirurg Dr. Haideh Hirmand´iga demonstreerivad protseduuri viiekümneühe aastase patsiendi peal.

Kui ka sind vaevab sarnane mure ja igatsed inetust topeltlõuast vabaneda ning soovid 30 minutiga kümme aastat nooremaks saada, siis kirjuta meile info@decus.ee. Decus Clinic kasutab täpselt sama aparaati ja aitab sul saavutada sarnaseid tulemusi.

Dr Oz talks about HIFU

Tiina Kottri

Aeg protsetuurile leiti mulle sobival ajal. Sain aja paari päeva pärast kohe.

Evelyn Villers

Meeldis eelkõige muidugi protseduuri tulemus, samuti suurepärane kliendisuhtlus. Preili administraator oli väga meeldiv ja operatiivne, doktor põhjalik ja diskreetne. Protseduur möödus meeldivalt ja sujuvalt. Tänan.

Piret Ernesaks

Meeldis väga sümpaatne ja meeldiv teenindus – nii arst kui ka vastuvõtu neiu 😊

Pille Uibo

Meeldis juba vastuvõtt sisenedes. Väga soe ja sümpaatne õhkkond. Olin Teie kliinikus esimest korda.

Moonika

Olen positiivselt üllatunud, soe ja põhjalik suhtlemine ja teenindus.

Triin Mäe

Mulle väga meeldis kosmeetik kes minuga tegeles. Oli soe ja üliarmas. Kindlasti soovin järmine kord taas , et tema minuga tegeleks.

Kärt Maanas

Protseduuri teinud arst, professionaalsus, otsekohesus ja loomulikult tulemus.

Ilona Lilleorg

Dr Anna isik ja tema töö – hindan teda vàga kõrgelt! Administraatori teenindus ja salongi atmosfäàr on täiuslik.

Kui soovite rohkem infot, palun võtke meiega ühendust. Räägime teile põhjalikult. Meie kontaktid leiate siit.

Kui oled valmis, broneeri endale meie juurde aeg. Paljude klientide hinnangul on parim laserepilatsioon Tallinnas just Decus Ilukliinikus.

Anastas Piruzyan

Dermatoloog, Dermatoonkoloog, Laserkirurg, Nahaarst

Eestis võtab professor vastu ainult Decus kliinikus!

Kõrgeima kategooria arst, professor, kellel on valdkonna töökogemus üle 30. aasta. Valdab erinevaid süstimismetoodikaid, kontuurplastikat, botuliinteraapiat, niitide teraapiat, biorevitoloogiat, mesoteraapiat, eemaldab erinevaid naha moodustisi jt.

Igapäevaselt töötab professor Venemaa Teaduste Akadeemia Kliinilises Haiglas l aserkirurgia osakonnas, juhib Moskvas Esteetilise Meditsiini Keskust Bosco, on peaarst Kosmetoloogiakeskuses Articoli. Konsulteerib Moskva Riiklikus Lomonossovi nimelises Ülikoolis. Peale patsientide ravimise tegeleb professor aktiivselt teadustööga, meditsiinipreparaatide katsetamisega, annab meisterklasse ja esineb rahvusvahelistel seminaridel.

Professor Anastas Piruzyan valdab vene – ja inglise keelt.