LPG massaaž kui juhtiv mitteinvasiivne vananemisvastane ja nahka siluv tehnoloogiline lahendus

LPG endermoloogiline massaaž on kogu keha üldmassaaž. Raviliigis on kokku viidud erinevad massaažiliigid – üld-, lümfi-, punkti-ja jalatallamassaaž. Eesmärgiks on mõjutada nahaaluskude, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. Seeläbi mõjutatakse organismi tööd läbi naha- mehhaaniline stimulatsioon. Kui Teil on mure piirkondadega, kuhu kogunevad rasvapadjandid nagu näiteks kõht, puusad, sangad, rinnahoidjavoldid jne, siis on just lipomassaaž parim lahendus.
lpg

Kliiniliste uuringute poolt on tõestatud, et lipomassaaž on tõhus aktivaator rasvarakkudele ja lipolüüsile rasvarakus, mille tulemusena rasvarakkude ladustumine pidurdub, paraneb naha toonus ja jume, kiireneb ainevahetus ja vähenevad märgatavalt ka ebatasasused nahaaluses koes. Lisaks on paljud kliendid täheldanud unekvaliteedi paranemist, lihaspingete kadumist ja stressi vähenemist. Protseduuri teostatakse läbi spetsiaalse kostüümi, mis on iga kliendi puhul individuaalne.

Müüdid

Kosmetoloog Claire Tempel peab suurimaks müüdiks seda, et massaaž on äärmiselt valulik ning venitab naha välja. “Tõepoolest on minu juurde sattunud kliente, kellel on eelarvamused, või on nad varasemalt kahjuks sattunud oskamatu spetsialisti käe alla või on seade valesti reguleeritud. Selle tulemusel on kogu protseduur ebameeldiv ja soovitud tulemust ei saavutata. Halvimal juhul kahjustatakse organismi. Hästi tehtud massaž ei tohi kunagi teha haiget. Seadme tugevus/intensiivsus valitakse individuaalselt koostöös kliendi ja endermoloogiga. Kindlasti tuleks meeles pidada, et esimesel/teisel korral võib nahk olla tundlikum sinna kogunenud jääkainete tõttu, kuid protseduur peab olema väga nauditav ning lõõgastav. Igasuguse ebamugavustunde tekkimisel tuleks kohe kindlasti oma spetsialisti sellest teavitada,” räägib Claire.

Mis puutub naha välja venitamisse, siis õnneks jäävad need halvad juhtumid pigem algusaegadesse, kus ekslikult arvati, et parima tulemuse saavutamiseks peab masinal olema maksimaalne võimsus. Tänapäeva masinad on väga palju edasi arenenud, et klient end kogu protseduuri vältel võimalikult hästi tunneks. Loomulikult olulisim on osav spetsialist, kes oskab täpset tugevust määrata, et massaaž oleks ohutu ning nauditav.

Püsiv tulemus

Hetkel on LPG tunnustatud juba rohkem kui sajas riigis, kui juhtiv mitte-invasiivne vananemisvastane ja nahka siluv tehnoloogiline lahendus, mis pakub kaua püsivat ja nähtavat tulemust.
LPG on kaasanud arendamisprotsessidesse teadlasi ja arste, kes tegelevad igapäevaselt erinate uuringutega endermoloogilise tehnika toimest inimese kehale. Tänase päeva seisuga on tehtud juba 140 kliinilist uuringut, mis on jälgitud International Scientific Research Commitee (COSIRE) poolt ning mis kinnitavad selle protseduuri tõhusust.

Parem elukvaliteet

Claire ise peab ennast LPG massaažist sõltuvaks just tänu selle universaalsusele. “Mind ennast erinevad lümfiprobleemid, kaasa-arvatud tselluliit, ei vaeva. Kuid paraku on mind õnnistatud kergete unehäiretega, eriti stressirohkemal perioodil,” räägib Claire.  “Eneselegi üllatuseks avastasin, et peale igat protseduuri on mu unekvaliteet tunduvalt parem. Lisaks ka meeletu ainevahetuse kiirenemine,” lisab Claire. Paraku meil kõigil hakkab teatud vanuses ainevahetus aeglustuma. LPG massaaž on ideaalne tööriist ennetamaks ja ravimaks seedimisega seotud probleeme.

Garantii

Claire kutsub üles kõiki, nii mehi kui ka naisi, kes soovivad oma organismi märgatavalt puhastada, seda protseduuri proovima. “Garanteerin, et peale igat protseduuri on üldine olek „kergem“, tekib kohene energia juurdevool ja protseduurist sõltuvusse jäämine on kerge tulema,” ütleb Claire. Kaotada ei ole midagi, kui välja arvata üleliigsed sentimeetrid, kehasse talletunud soolad ja lihaspinged.

Tiina Kottri

Aeg protsetuurile leiti mulle sobival ajal. Sain aja paari päeva pärast kohe.

Evelyn Villers

Meeldis eelkõige muidugi protseduuri tulemus, samuti suurepärane kliendisuhtlus. Preili administraator oli väga meeldiv ja operatiivne, doktor põhjalik ja diskreetne. Protseduur möödus meeldivalt ja sujuvalt. Tänan.

Piret Ernesaks

Meeldis väga sümpaatne ja meeldiv teenindus – nii arst kui ka vastuvõtu neiu 😊

Pille Uibo

Meeldis juba vastuvõtt sisenedes. Väga soe ja sümpaatne õhkkond. Olin Teie kliinikus esimest korda.

Moonika

Olen positiivselt üllatunud, soe ja põhjalik suhtlemine ja teenindus.

Triin Mäe

Mulle väga meeldis kosmeetik kes minuga tegeles. Oli soe ja üliarmas. Kindlasti soovin järmine kord taas , et tema minuga tegeleks.

Kärt Maanas

Protseduuri teinud arst, professionaalsus, otsekohesus ja loomulikult tulemus.

Ilona Lilleorg

Dr Anna isik ja tema töö – hindan teda vàga kõrgelt! Administraatori teenindus ja salongi atmosfäàr on täiuslik.

Kui soovite rohkem infot, palun võtke meiega ühendust. Räägime teile põhjalikult. Meie kontaktid leiate siit.

Kui oled valmis, broneeri endale meie juurde aeg. Paljude klientide hinnangul on parim laserepilatsioon Tallinnas just Decus Ilukliinikus.

Anastas Piruzyan

Dermatoloog, Dermatoonkoloog, Laserkirurg, Nahaarst

Eestis võtab professor vastu ainult Decus kliinikus!

Kõrgeima kategooria arst, professor, kellel on valdkonna töökogemus üle 30. aasta. Valdab erinevaid süstimismetoodikaid, kontuurplastikat, botuliinteraapiat, niitide teraapiat, biorevitoloogiat, mesoteraapiat, eemaldab erinevaid naha moodustisi jt.

Igapäevaselt töötab professor Venemaa Teaduste Akadeemia Kliinilises Haiglas l aserkirurgia osakonnas, juhib Moskvas Esteetilise Meditsiini Keskust Bosco, on peaarst Kosmetoloogiakeskuses Articoli. Konsulteerib Moskva Riiklikus Lomonossovi nimelises Ülikoolis. Peale patsientide ravimise tegeleb professor aktiivselt teadustööga, meditsiinipreparaatide katsetamisega, annab meisterklasse ja esineb rahvusvahelistel seminaridel.

Professor Anastas Piruzyan valdab vene – ja inglise keelt.