LPG massaaž

LPG endermoloogiline massaaž on kogu keha üldmassaaž. Raviliigis on kokku viidud erinevad massaažiliigid – üld-, lümfi-, punkti-ja jalatallamassaaž. Eesmärgiks on mõjutada nahaaluskude, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. Seeläbi mõjutatakse organismi tööd läbi naha- mehhaaniline stimulatsioon. Kui Teil on mure piirkondadega, kuhu kogunevad rasvapadjandid nagu näiteks kõht, puusad, sangad, rinnahoidjavoldid jne, siis on just lipomassaaž parim lahendus.

Kliiniliste uuringute poolt on tõestatud, et lipomassaaž on tõhus aktivaator rasvarakkudele ja lipolüüsile rasvarakus, mille tulemusena rasvarakkude ladustumine pidurdub, paraneb naha toonus ja jume, kiireneb ainevahetus ja vähenevad märgatavalt ka ebatasasused nahaaluses koes. Lisaks on paljud kliendid täheldanud unekvaliteedi paranemist, lihaspingete kadumist ja stressi vähenemist. Protseduuri teostatakse läbi spetsiaalse kostüümi, mis on iga kliendi puhul individuaalne.

Müüdid

Kosmetoloog Claire Tempel peab suurimaks müüdiks seda, et massaaž on äärmiselt valulik ning venitab naha välja. “Tõepoolest on minu juurde sattunud kliente, kellel on eelarvamused, või on nad varasemalt kahjuks sattunud oskamatu spetsialisti käe alla või on seade valesti reguleeritud. Selle tulemusel on kogu protseduur ebameeldiv ja soovitud tulemust ei saavutata. Halvimal juhul kahjustatakse organismi. Hästi tehtud massaž ei tohi kunagi teha haiget. Seadme tugevus/intensiivsus valitakse individuaalselt koostöös kliendi ja endermoloogiga. Kindlasti tuleks meeles pidada, et esimesel/teisel korral võib nahk olla tundlikum sinna kogunenud jääkainete tõttu, kuid protseduur peab olema väga nauditav ning lõõgastav. Igasuguse ebamugavustunde tekkimisel tuleks kohe kindlasti oma spetsialisti sellest teavitada,” räägib Claire.

Mis puutub naha välja venitamisse, siis õnneks jäävad need halvad juhtumid pigem algusaegadesse, kus ekslikult arvati, et parima tulemuse saavutamiseks peab masinal olema maksimaalne võimsus. Tänapäeva masinad on väga palju edasi arenenud, et klient end kogu protseduuri vältel võimalikult hästi tunneks. Loomulikult olulisim on osav spetsialist, kes oskab täpset tugevust määrata, et massaaž oleks ohutu ning nauditav.

Püsiv tulemus

Hetkel on LPG tunnustatud juba rohkem kui sajas riigis, kui juhtiv mitte-invasiivne vananemisvastane ja nahka siluv tehnoloogiline lahendus, mis pakub kaua püsivat ja nähtavat tulemust.
LPG on kaasanud arendamisprotsessidesse teadlasi ja arste, kes tegelevad igapäevaselt erinate uuringutega endermoloogilise tehnika toimest inimese kehale. Tänase päeva seisuga on tehtud juba 140 kliinilist uuringut, mis on jälgitud International Scientific Research Commitee (COSIRE) poolt ning mis kinnitavad selle protseduuri tõhusust.

Parem elukvaliteet

Claire ise peab ennast LPG massaažist sõltuvaks just tänu selle universaalsusele. “Mind ennast erinevad lümfiprobleemid, kaasa-arvatud tselluliit, ei vaeva. Kuid paraku on mind õnnistatud kergete unehäiretega, eriti stressirohkemal perioodil,” räägib Claire.  “Eneselegi üllatuseks avastasin, et peale igat protseduuri on mu unekvaliteet tunduvalt parem. Lisaks ka meeletu ainevahetuse kiirenemine,” lisab Claire. Paraku meil kõigil hakkab teatud vanuses ainevahetus aeglustuma. LPG massaaž on ideaalne tööriist ennetamaks ja ravimaks seedimisega seotud probleeme.

Garantii

Claire kutsub üles kõiki, nii mehi kui ka naisi, kes soovivad oma organismi märgatavalt puhastada, seda protseduuri proovima. “Garanteerin, et peale igat protseduuri on üldine olek „kergem“, tekib kohene energia juurdevool ja protseduurist sõltuvusse jäämine on kerge tulema,” ütleb Claire. Kaotada ei ole midagi, kui välja arvata üleliigsed sentimeetrid, kehasse talletunud soolad ja lihaspinged.