Enamlevinud küsimused täitesüstide kohta

Täitesüstide puhul arvatakse tihti, et kui annad sõrme, siis võetakse terve käsi. Et kui ilusüstidega alustada, siis peabki igavesti süstima jääma või tekib sõltuvus. Sageli küsitakse ka, et kas peale täitesüsti toimet nägu moondub. Kui sinagi oled üks neist, kes sarnaste küsimuste kallal pead on murdnud, siis loe edasi. Järgnevalt selgitame kuidas kogu protsess käib.
taitesystid

Kõik saab alguse konsultatsioonist

Enne täitesüsti tegemist toimub konsultatsioon, mille käigus arst annab väga põhjaliku ülevaate protseduuri kohta ning räägib ühtlasi ka sellest, mis saab edasi ja millal on tulemused kõige paremini nähtavad. On täiesti normaalne, et inimestel on erinevad küsimused. Hirmude maandamiseks on tarvis teha rohkem selgitustööd. Patsient saabki konsultatsiooni käigus vastused kõikidele küsimustele, mis annavad talle täieliku kindlustunde. Hiljem peeglisse vaadates naeratavad nad endale ja meeldivad endale rohkem. Kellele ei meeldiks kaunim ja siledam nägu! Mõnikord arvavad inimesed, et täitesüsti tõttu nägu moondub või preparaati on näha läbi naha. Sellesse tuleb suhtuda sõbraliku huumoriga ja veelkord selgitada. Kindlasti tuleb protseduuri tegemiseks minna litsenseeritud tegevuslubadega kliinikusse ning vältida tundmatuid kabinette.

Põhjused

Täitesüste ei tehta ainult ilu pärast. Mõnikord aitab süst korrigeerida näos olevaid ebatasasusi või pakub lahendust häirivale probleemile. Samas, ka ilu eesmärgil tehtavad süstid aitavaid paljusid naisi ja mehi. Nad saavad tagasi enesekindluse, nooruslikkuse ja sära. Kõige tähtsam on kindlasti, et nad hakkavad endale meeldima ja ka teised inimesed panevad seda tähele. Kuna erinevad preparaadid on erinevate hindadega, siis saab ka arvestada rahakoti võimalustega. Kui mees või naine endale peeglist otsa vaatab ja endale meeldib, siis on eesmärk saavutatud. Me teame, kui palju elus sõltub meie enesekindlusest. Spetsialistide kogemused ütlevad, et inimeste jaoks on esimene kord alati uus ja pisut hirmutav. Võttes aga julguse kokku, saadakse aru, et tegelikult pole hirmuks sugugi põhjust, vaid protseduur annab tõepoolest soovitud tulemuse. Tänapäeval omame suurepäraseid võimalusi, et jääda nooreks nii hingelt kui välimuselt. Miks mitte siis toetavaid abivahendeid kasutada?

Tiina Kottri

Aeg protsetuurile leiti mulle sobival ajal. Sain aja paari päeva pärast kohe.

Evelyn Villers

Meeldis eelkõige muidugi protseduuri tulemus, samuti suurepärane kliendisuhtlus. Preili administraator oli väga meeldiv ja operatiivne, doktor põhjalik ja diskreetne. Protseduur möödus meeldivalt ja sujuvalt. Tänan.

Piret Ernesaks

Meeldis väga sümpaatne ja meeldiv teenindus – nii arst kui ka vastuvõtu neiu 😊

Pille Uibo

Meeldis juba vastuvõtt sisenedes. Väga soe ja sümpaatne õhkkond. Olin Teie kliinikus esimest korda.

Moonika

Olen positiivselt üllatunud, soe ja põhjalik suhtlemine ja teenindus.

Triin Mäe

Mulle väga meeldis kosmeetik kes minuga tegeles. Oli soe ja üliarmas. Kindlasti soovin järmine kord taas , et tema minuga tegeleks.

Kärt Maanas

Protseduuri teinud arst, professionaalsus, otsekohesus ja loomulikult tulemus.

Ilona Lilleorg

Dr Anna isik ja tema töö – hindan teda vàga kõrgelt! Administraatori teenindus ja salongi atmosfäàr on täiuslik.

Kui soovite rohkem infot, palun võtke meiega ühendust. Räägime teile põhjalikult. Meie kontaktid leiate siit.

Kui oled valmis, broneeri endale meie juurde aeg. Paljude klientide hinnangul on parim laserepilatsioon Tallinnas just Decus Ilukliinikus.

Anastas Piruzyan

Dermatoloog, Dermatoonkoloog, Laserkirurg, Nahaarst

Eestis võtab professor vastu ainult Decus kliinikus!

Kõrgeima kategooria arst, professor, kellel on valdkonna töökogemus üle 30. aasta. Valdab erinevaid süstimismetoodikaid, kontuurplastikat, botuliinteraapiat, niitide teraapiat, biorevitoloogiat, mesoteraapiat, eemaldab erinevaid naha moodustisi jt.

Igapäevaselt töötab professor Venemaa Teaduste Akadeemia Kliinilises Haiglas l aserkirurgia osakonnas, juhib Moskvas Esteetilise Meditsiini Keskust Bosco, on peaarst Kosmetoloogiakeskuses Articoli. Konsulteerib Moskva Riiklikus Lomonossovi nimelises Ülikoolis. Peale patsientide ravimise tegeleb professor aktiivselt teadustööga, meditsiinipreparaatide katsetamisega, annab meisterklasse ja esineb rahvusvahelistel seminaridel.

Professor Anastas Piruzyan valdab vene – ja inglise keelt.