Professionaalsed huulte täitesüstid Tallinnas

Huulte täitesüstid võimaldavad parandada huulte kuju ja lisada neile volüümi. Kui soovid vabaneda suuümbruse kortsukestest, on samuti abiks just täitesüstid huultele.

Huulte täitesüstid

Huulte täitesüstide eelised

Vajad vaid 1 protseduuri

Soovitud tulemuse jaoks on vaja vaid üht protseduuri. Lõplikku tulemust näed 2 nädala pärast.

Pikk mõju

Kõigi täitesüstide mõju kestus on individuaalne, kuid võib ulatuda isegi pooleteise aastani.

Kiire protseduur

Protseduur kestab vähem kui tunni. Et see oleks hõlpsamini talutav, kasutame tuimastavat geeli.

Huulte täitsesüstide eripakkumised

EST_MAY_Täitesüstid_WEB_1080x1080
Sel kuul soodsam!

Tavahindal 250 €

Soodushind kliinikusal 212 €

Sel kuul soodsam!

Täitesüstid -15%

Täitesüstid aitavad efektiivselt täita ja kaotada pindmiseid kortsukesi, modelleerida näokontuure ning saavutada nooruslikum välimus ilma kirurgilise sekkumiseta! Sobivad ka kosmeetiliste defektide kõrvaldamiseks, huulte mahu suurendamiseks, nina või põsesarnade kuju muutmiseks ning silmade alla tekkinud kottide eemaldamiseks.

Tasu kuni 3 osas

See on sulle 100% intressivaba.

Kuidas täitesüstid huultele töötavad?

Täitesüstid huultele toimivad samal põhimõttel nagu täitesüstid mistahes muule näopiirkonnale. Mõjuaineks on paksu konsistentsiga täitegeel (ing k filler), mille peamine koostisaine on organismile ohutu hüaluroonhape.

Täitegeeli süstitakse naha alla viisil, mis võimaldab vormida huulele soovitud kuju. Täitegeeliga saab huuli suurendada, aga ka parandada huulekontuuri. Täitesüsti mõju kaob, kui organism on suutnud täiteaine lahustada ja kehast välja transportida.

Huulte täitesüstid

Huulte täitesüstide hind

Huulte täitesüstide hind sõltub preparaadist. Sinu soovidele vastava preparaadi aitab välja valida protseduuri teostav iluspetsialist.

Phillex Fine Lips, 1ml

269 €

Radiant Ultra filler, 1ml

270 €

Juvederm Ultra Smile, 0.55ml

250 €

Juvederm Ultra 3, 1ml

329 €

Juvederm Ultra 4, 1ml

340 €

Bioforuma Eventhia 20

220 €

Teosyal RHA 2 hüaluroonhappe filler

350 €

Sculptra

450 €

Stylage Special Lips, 1ml

289 €

Stylage S, 1 ml

289 €

Stylage M, 1ml

289 €

Stylage L, 1ml

299 €

Stylage XL, 1ml

339 €

Stylage XXL, 1ml

340 €

Radiesse 1.5ml

500 €

FILLMED VOLUME, 1.2 ml

309 €

Revolax fillerid

270 €

Kellele huulte täitesüstid mõeldud on?

Huulte täitesüstid on mõeldud kõigile, kes pole oma huultega päris 100% rahul. Näiteks saab täitesüstidest abi, kui huuled tunduvad liiga peenikesed või ebasümmeetrilised. Huulte korrigeerimine ei pea sugugi sisaldama dramaatilist muutust – vahel on täiusest puudu just see üks milliliiter.

Täitesüstidega on võimalik:

 • parandada huulte kontuure;
 • muuta huuled sümmeetrilisemaks;
 • lisada huultele lopsakust;
 • anda kitsastele huultele kaunim kuju;
 • eemaldada vanusega suu ümber tekkivaid pisikesi kortse.

Õige koguse täitegeeliga saavutame tulemuse, mis on nii loomulik, et treenimata silm ei oska täitesüste isegi mitte kahtlustada.

PS! Protseduur sobib ka meestele, kes soovivad huulte kuju kohendada. Sel juhul kasutame väiksemat kogust geeli, mis huulte lopsakust ei mõjuta.

Huulte täitesüstid

Lihtne ja kiire protseduur

Huulte korrigeerimise protseduur kestab maksimaalselt 60 minutit. Esmalt kanname süstide piirkonda tuimastavat kreemi ja laseme sellel 15-20 minutit mõjuda.

Kreemi mõjul muutuvad huuled nii tuimaks, et süstid valu ei põhjusta, tunned vaid torkeid. Paljude täitegeelide sees sisaldub aine nimega lidokaiin, mis toimib valuvaigistina ja vähendab ebamugavustunnet veelgi.

Täitesüstide mõju näed koheselt, kuid pea meeles, et esmalt on huuled protseduurist traumeeritud ning turses. Paari päeva, hiljemalt nädala pärast on turse kadunud ning saad hinnata lõplikku tulemust.

Huulte täitesüstid

Huulte täitesüstide tulemus

Lisaks näokontuuride parandamisele on võimalik täitesüstidega muuta kaunimaks ja lopsakamaks ka sinu huuled. Huulte korrigeerimine ei pea sugugi sisaldama dramaatilist muutust – vahel on täiusest puudu just see üks milliliiter.

Täitesüstid huultele võimaldavad:

 • parandada huulte kontuure;
 • muuta huuled sümmeetrilisemaks;
 • lisada huultele lopsakust;
 • anda kitsastele huultele kaunim kuju;
 • eemaldada vanusega suu ümber tekkivaid pisikesi kortse.

Kui otsid kliinikut, kust saada naturaalsed huule täitesüstid Tallinnas, tule julgelt Decusesse. Õige koguse täitegeeliga saavutame tulemuse, mis on nii loomulik, et treenimata silm ei oska täitesüste isegi mitte kahtlustada.

PS! Protseduur sobib ka meestele, kes soovivad huulte kuju kohendada. Sel juhul kasutame väiksemat kogust geeli, mis huulte lopsakust ei mõjuta.

Täitesüstid

Vastunäidustused

 • Aktiivne herpes
 • Rasedus ja imetamine
 • Suhkrudiabeet
 • Hemofiilia
 • Onkoloogilised haigused
 • Immuunhaigused
 • Keloidsete armide teke
 • Allergilised reaktsioonid
 • Ägedad fibroosi juhtumid
 • Naha seenhaigused
 • Naha viiruselised ja bakteriaalsed haigused
 • Ägedad infektsioon- ja siseorganite haigused
 • Varasem äratõukereaktsioon täitesüstidele
Huulte täitesüstid

Korduma kippuvad küsimused

Tegemist on protseduuriga, mis ei ole päris 100% valutu. Kuigi huulte süstimiseks kasutatakse võrdlemisi peenikest nõela, on torked siiski mingil määral tuntavad. Kanname huultele enne protseduuri tuimastavat geeli ja saame kinnitada, et kui see on korralikult mõjuma hakanud, on sellel väga efektiivne mõju. Kui täitegeel sisaldab lidokaiini, millel on valu vaigistav toime, vähendab see ebamugavustunnet veelgi.

Aga inimeste valulävi on erinev. Leidub ka selliseid kliente, kes on protseduuriga nii harjunud, et loobuvad tuimastavast geelist.

Kui valu pärast pisut pabistad, siis tule tasuta konsultatsioonile ja selgitame sulle kõik põhjalikult lahti. Valu tõttu pole Decuses huulte täitesüstid veel mitte kellelgi tegemata jäänud.

Täitegeeli mõju kestus on individuaalne. See sõltub nii inimese organismist kui ka elustiilist. Mida kiirem ainevahetus ja sportlikum elustiil, seda kiiremini võib täitegeel lahustuda.

Üldjuhul kestab huulte täitesüstide mõju vähemalt aasta. Mõnikord koguni poolteist aastat.

Herpes takistab huulte täitesüstide tegemist ainult siis, kui huultel esineb parasjagu aktiivset haiguskollet. Muul ajal see täitesüstide tegemist ei takista.

NB! Kui sul esineb herpest, võta enne protseduuri profülaktika mõttes herpese ravimit. Kui sa seda ei tee, saavad huuled süstidest nii palju traumeeritud, et haiguskolde aktiveerumine järgmisel päeval on peaaegu kindel.

Sugugi mitte. Huulte täitesüstid on muutunud üha populaarsemaks ja nende võimeid on hakanud avastama ka üha rohkem mehi. Siiski teevad mehed huulte täitesüste naistest veidi erinevatel põhjustel. Kui naisi huvitab enim huultele lopsakuse lisamine, siis mehi huulte kuju korrigeerimine ja suuümbruse kortsukeste eemaldamine.

Alla 18-aastastele klientidele Decuses huulte täitesüste ei teha.

Korraga süstitakse ühe protseduuri käigus kõigest 1 ml täitegeeli. See kogus on nii väike, et sellega ei ole mitte mingil juhul võimalik üle pingutada. Saavutamaks tulemust, mis mõjub ebaloomulikult ja mida nimetatakse „pardimokkadeks“, tuleks süstida vähemalt 3-4 ml täitegeeli.

Kõige hullem, mis saab juhtuda, on see, et pärast paistetuse alanemist soovid geeli hoopis pisut juurde süstida, sest tulemus on liiga tagasihoidlik.

Vajadusel on võimalik täitegeeli ka lahustada. Nii et kui tunned, et geeli on saanud liiga palju, saame selle kogust vähendada.

Huuled on elastsed ja võtavad täitegeeli mõju kadudes oma endise kuju. Kuna täitegeel kaotab oma mõju aeglaselt ja vähehaaval, siis pole ohtu, et huuled justkui üle öö „tühjaks“ või kortsu läheks.

Kui täitegeeli mõju kaob, taastub süstidele eelnev olukord. Huuled on sama peenikesed ja sama kujuga, nagu nad olid enne täitesüste.

Kui soovid hoida huulte süstide abil saadud tulemust, siis peaksid kordusprotseduuridel käima. Nende sagedus on individuaalne ja vajaduse aitab välja selgitada spetsialist.

Kõige ilusama tulemusega huulte täitesüstid Tallinnas leiad sellise spetsialisti juurest, kelle käekiri sulle sobib. Igal tegijal on oma stiil. Seepärast peaksid tutvuma tehtud töödega ja kindlasti enne protseduuri spetsialistiga konsulteerima. Spetsialist peab mõistma sinu ootusi ja hindama, kas need on realistlikud.

Head spetsialisti võid usaldada, kuna ilus tulemus on ka tema jaoks väga oluline. Iga tehtud töö annab aimu spetsialisti vilumusest ja töötab reklaamina. Halvast reklaamist ei ole aga ükski iluspetsialist huvitatud.