Krüolipolüüs korduvprotseduur

Tavahind249 

Soodushind kliinikus199 

Soodushind e-poes189 

Sel kuul soodsam!

Krüolipolüüsi korduvprotseduur

Su kehal esineb rasvaladestusi, millest vabanemine tundub võimatu? Krüolipolüüs külmutab rasvarakud ja viib need lümfisüsteemi kaudu kehast välja.

Pakkumine sisaldab krüolipolüüsi korduvprotseduuri. Piirkonna valid ise:

  • kõht;
  • tuharad;
  • reied;
  • selg.

Tasu kohe ja kindlusta soodsaim hind. Protseduuri võid broneerida endale sobivaks ajaks - vautšer kehtib 2 kuud.

Tasu kuni 3 osas

See on sulle 100% intressivaba.

Tulemus võib olla püsiv, kuid kindlalt seda väita ei saa. Rasvarakkudel on komme ikka ja jälle areneda, kui selleks võimalus tekib. Seetõttu sõltub saleda figuuri hoidmine sinust endast. Mida vähem üleliigseid kaloreid edaspidi tarbid, seda vähem saab keha neid rasvarakkude näol säilitama hakata. Kui oled tubli ja suudad pärast krüolipolüüsi protseduuri paremini toituda, jääb tulemus püsima.

Dieet ja trenn ei ole kohustuslikud, sest kui masin on oma töö juba ära teinud, toimivad kõik ettenähtud protsessid sinu kehas toidust ja trennist sõltumata.

Loomulikult tulevad nii tervislik toitumine kui ka füüsiline aktiivsus kasuks. Nii takistad uute rasvarakkude tekkimist ja keha püsib kauem sale.

Decus Ilukliinikus käib palju naisi, kes soovivad näiteks pulmapäeval või mõnel muul olulisel üritusel saledamad välja näha. Kui kuupäev on teada, ajasta protseduur umbes kaks kuud varasemaks päevaks – siis jõuab lümfiringe lõhustunud rasvarakud õigeks ajaks kehast välja viia.

Krüolipolüüs ei ole küll otseselt kaalu alandav, kuid see sobib väga hästi naistele, kellel esineb kõhul või muudes piirkondades rasedusjärgseid rasvaladestusi. Sellisest rasvast võib olla äärmiselt raske vabaneda isegi korralikult trenni tehes, rasvarakkude külmutamine on aga igati sobiv lahendus.

Rasva külmutamine on välistatud, kui sul esineb mõni järgnevatest seisunditest: oled rase või imetad; sul on raskeid nahakahjustusi, haavu või arme; sul on song; põed diabeeti, astmat või Raynaudi tõbe; sul on probleeme vereringe või vere hüübimisega; sulle on paigaldatud südamestimulaator, sul esineb allergilisi reaktsioone.

Kui sa pole kindel, küsi kindlasti meie ekspertidelt nõu ja nad aitavad selgeks teha, kas krüolipolüüs sobib sulle või mitte. Käime need teemad läbi ka enne protseduuri toimuva konsultatsiooni käigus.

Ei, kindlasti mitte. Enne seanssi paigaldatakse töödeldavale piirkonnale spetsiaalne kile, mis sinu nahka külmakahjustuse eest kaitseb. Ka siseelunditeni külm ei jõua, see mõjutab ainult rasvakihis asuvaid rasvarakke.

Kui kirurgiline rasvaimu peidab endas päris palju erinevaid riske, siis krüolipolüüsi puhul sa midagi sellist kartma ei pea. See teraapia on tervisele täiesti ohutu.

Pärast protseduuri võib nahk olla õige pisut hell, aga see läheb ruttu üle. Saad kohe pärast kliiniku külastamist teha kõike seda, mida igal tavalisel päeval. Soovitatavad on kõik tegevused, mis lümfiringe kiiremini käima panema, sh saun ja trenn.

Protseduur algab konsultatsiooniga, mille käigus arutame koos, millised kehapiirkonnad töötlemist vajavad ja kuidas tulemus kõige efektiivsem oleks.

Suur aplikaator suudab töödelda üsna suuri piirkondi, aga kõik sõltub sinu kehast. Minimaalselt töötab üks aplikaator, maksimaalselt aga neli aplikaatorit. Hind kujuneb kasutuses olevate aplikaatorite arvu põhjal.

Kõige esimene protseduur on sulle soodsam – hind on vaid 159 €. Tule julgelt ja leiame just sinu soovidele ja eelarvele sobiva lahenduse.

Meie kogemus ütleb, et kõige paremini toimib rasva külmutamine pehme rasvkoe piirkonnas. Kui rasvkude on väga tihke ja klompis (näiteks tselluliit), on efekt väiksem. Seepärast on soovitatav enne protseduuri käia LPG massaažis. LPG massaaž pehmendab nii nahka kui ka naha all asuvat rasvkude. LPG massaaži abil saad krüolipolüüsi tulemust võimendada.

Õnneks on see protseduur nii ohutu ja valutu, et tuimestamist ega üldnarkoosi vaja ei lähe.

See sõltub suuresti teie kehast ja rasvkoe paksusest. Väikese ülekaaluga inimestele piisab vaid ühest seansist.
Rohkem ülekaalulisi inimesi võib vajada rohkem teraapiaseansse. Ühe kehapiirkonna protseduuride vahele peab jääma vähemalt 4 kuud.
Ühe seansi jooksul saab keharasva vähendada kuni 40%. Protseduure võib teha kuni rasvakihini on 2,5 cm – õhem rasvkude ei sobi krüolipolüüsiks.
Korraga saab töödelda kuni nelja kehapiirkonda, kuna seadmel on neli kinnitust. Kui soovite ravida rohkem kui nelja piirkonda, peate külastama kliinikut mitu korda.

Kohe pärast protseduuri sa muutust ei näe. Ehkki rasva külmutamine ise võtab vaid kuni 75 minutit, reageerib keha sellele aegamööda.

Rasvarakkude lõhustumine toimub 6-8 nädala jooksul, sest pärast apoptoosi ehk rasvarakkude loomulikku surma peab järgnema ka nende väljutamine läbi lümfiringe.