Carbon koorimine

Carbon koorimine on nahka värskendav koorimisprotseduur, mis viiakse läbi laseri abil. Protseduur on täiesti valutu ja tekitab näole mõnusa sooja efekti. Koorimise käigus eemaldatakse surnud naharakud ning käivitub naha uuenemisprotsess.

Protseduur aitab suurepäraselt akne ja komedoonide puhul ja ravib päikesekahjustusi. See aitab ka juhul, kui sul on laienenud poorid ja nahk toodab liigset rasu ning kui soovid vabaneda pigmendilaikudest või ebaühtlase värvi ja struktuuriga nahka ühtlustada.

Decus_Carbon-koorimine_1

Protseduur

Protseduuri käigus kantakse süsiniklahus spetsiaalse laserortsikuga kliendi nahale. Aine tungib nahakihtidesse ja seob nii mustust, kui ka rasva. Samal ajal stimuleerib laser ka elastiini ja kollageeni tootmist ja parandab naha struktuuri. Protseduuri tulemusena laienenud poorid kitsenevad ning taastub naha loomulik PH-tasakaal.

Põletikulised protsessid minimaliseeruvad, nahk muutub siledamaks ja toon ühtlustub ning kaovad pigmendilaigud. Tavaliselt on soovitud tulemuseks tarvis 3–5 protseduuri, kuid mõnel juhul isegi 7–8 ja enamat protseduuri. Kuna süsinikuga laserkoorimine on minimaalselt invasiivne ja traumaatiline, siis tüsistusi ei esine.

Decus_Carbon-koorimine_2

Nemad juba proovisid

Loe lähemalt, mida kliendid teenusest arvavad.

Meeldis eelkõige muidugi protseduuri tulemus, samuti suurepärane kliendisuhtlus. Preili administraator oli väga meeldiv ja operatiivne, doktor põhjalik ja diskreetne. Protseduur möödus meeldivalt ja sujuvalt. Tänan.

Evelyn Villers

Meeldis juba vastuvõtt sisenedes. Väga soe ja sümpaatne õhkkond. Olin Teie kliinikus esimest korda.

Pille Uibo

Olen positiivselt üllatunud, soe ja põhjalik suhtlemine ja teenindus.

Moonika

Video

Hinnakiri

Ootame sind Decus Ilukliinikus!

Asume Tallinnas Mustamäel aadressil Sütiste tee 19A.

Oleme avatud

  • Esmaspäev – Reede 09.00 – 19.00
  • Laupäev 10.00 – 17.00
  • Pühapäev 10.00 – 15.00

+372 5193 7000
info@decus.ee

PS! Meie klientide parkla asub maja vasakul küljel.
Kliiniku sissepääsu leiad aga maja tagant.

decus-clinic-09

Decus Ilukliinik omab Terviseameti tegevusluba nr. L04089