EST Laserepilatsioon kuur kaenlaalustele

Tavahind790 

Soodushind kliinikus553 

Soodushind e-poes525 

10x kuur -30%

Laserepilatsiooni kuur kaenlaalustele

Laserepilatsioon aitab karvadest igaveseks vabaneda.

Decus kliinikus on laserepilatsiooni protseduur:

  • 100% valutu;
  • teostatav ka päevitunud nahal.

See pakkumine sisaldab laserepilatsiooni kuuri kaenlaalustele.

Kuur koosneb 10 protseduurist.

Tasu kohe ja kindlusta soodsaim hind. Protseduuri võid broneerida endale sobivaks ajaks - vautšer kehtib 2 kuud.

Tasu kuni 3 osas

See on sulle 100% intressivaba.

Laserdepilatsioon on laserepilatsiooni ebakorrektne nimetus. Laserdepilatsiooni tegelikult olemas ei ole. 

Paljude seadmete puhul on laserepilatsioon ja päike üksteist välistavad nähtused. Seda seetõttu, et seade ei suuda päevitunud nahalt karva pigmenti üles leida. 

Decus ilukliinikus kasutame seadet, mis tuleb toime ka päevitunud nahaga. Ühena vähestest Tallinna ilukliinikutest teostame laserepilatsiooni ka suvel, kui nahk on päikest saanud.

Laserepilatsiooni efekt ilmneb aegamööda, kohe esimese seansi järel sa täielikult karvavabaks ei saa. Kuna laseri mõju avaldub karvale ainult selle aktiivses kasvufaasis, tuleb oodata, enne kui saab töödelda ka vahepeal puhkefaasis olnud karvu.

Kokku kestab üks 8-10 protseduurist koosnev kuur umbes 1,5 kuni 2 kuud. Täielik efekt on nähtav ja tuntav pärast viimast seanssi.

Jah, kui see on läbi viidud Alma Lasersi laseriga, mida kasutatakse Decus kliinikus. Vaid võimsamad laserid suudavad erinevate nahatüüpide puhul ühtlase efekti saavutada. Vananenud tehnoloogial põhinevad masinad on efektiivsed üksnes heleda naha ja tumedate karvade korral.

Milline bikiini laserepilatsioon valida, sõltub puhtalt sinu eelistustest, laser mingeid piiranguid ei sea.

Seansside arv sõltub inimesest, kuid jääb enamasti 8 ja 10 vahele. Oluline on see, et laseriga saaks töödeldud kõik vastava kehapiirkonna karvad, mis peavad laserepilatsiooni hetkel olema aktiivses kasvufaasis.

Päris igavese tulemusega see karvaeemaldus paraku pole. Keha on nii sitke, et suudab ühel hetkel taastada ka suretatud karvasibula. Seetõttu tuleks laserepilatsiooni korrata umbes aastas korra. Umbkaudse korduvseansside arvu oskab öelda iluteenindaja.

Sõltub laserist. Decus Ilukliinikus kasutame Alma Lasersi laserit Soprano ICE, mis eemaldab karvad täiesti valutult. Vanema tehnoloogiaga laserid kahjuks täiesti valuvabad ei ole.

Absoluutselt! Meeste seas on populaarseimad protseduurid rinna- ja seljakarvade laserepilatsioon, aga eemaldada lastakse ka nina- ning kõrvakarvu. Piirkonna valikul ei seata Decus Ilukliinikus piiranguid ei meestele ega naistele.

Üldiselt pole laserepilatsiooni kõrvaltoimed kuigi levinud. Pärast seanssi võid laserepilatsiooni piirkonnas tunda kerget õhetust, aga see kaob enamasti vaid mõne minutiga. Vahatamisele ja epilatsioonile iseloomulikku punetust ja valulikkust laserepilatsioon ei põhjusta.

Laserepilatsiooni hinnad sõltuvad kõige rohkem seadmetest, mille abil protseduure tehakse. Kui hind on kahtlaselt odav, võib juhtuda, et kasutatakse vanema tehnoloogiaga masinat, mille toime ei ole nii efektiivne. Decus ilukliinikus on karvade laserepilatsioon saadaval pakettidena, mis muudab ühe korra hinna igati taskukohaseks.

On ainult mõned laserepilatsiooni vastunäidustused ja rasedus on paraku üks neist. Samuti ei tehta laserepilatsiooni imetavatele emadele.

Laserepilatsioon on vastunäidustatud mitmete raskete haiguste korral. Näiteks: suhkruhaigus; psoriaas; epilepsia; onkoloogiahaigused; siseelundite haigused; südame-veresoonkonna haigused ja ägedas staadiumis kroonilised haigused, infektsioonid ning allergiad. Probleeme võivad põhjustada ka kudede taastumise häire, soodumus keloidarmide tekkeks ning töödeldava piirkonna pigmendilaigud, veenilaiendid, soolatüükad, sünnimärgid ning nahavigastused.

Kui sa pole kindel, kas sulle tohiks laserepilatsiooni teha või mitte, küsi kindlasti meie ekspertidelt nõu – konsultatsioon on tasuta.

Jah, saame laserepilatsiooni abil eemaldada ka soovimatud juuksekarvad.

Meie kliinikus kasutatavale laserile on tootja seadnud vanusepiirangu 16 eluaastat.

Kui oled valmis, broneeri endale meie juurde aeg. Paljude klientide hinnangul on parim laserepilatsioon Tallinnas just Decus ilukliinikus.