Täitesüstid

Tavahind299 

Soodushind kliinikus254 

Soodushind e-poes241 

Sel kuul soodsam

Täitesüstid, Stylage M 1ml

Täitesüstide abil on võimalik täita kortse ning modelleerida näo kontuure.

Stylage M on sobiv valik näo erinevates piirkondades kasutamiseks, kuid sellega saab teha ka huulte täitesüste.

Tasu kohe ja kindlusta soodsaim hind. Protseduuri võid broneerida endale sobivaks ajaks - vautšer kehtib 2 kuud.

Tasu kuni 3 osas

See on sulle 100% intressivaba.

Täitesüstid sobivad kõigile, kes soovivad vabaneda kortsudest, parandada näokontuure või kohendada oma huuli. See on lihtne ja ohutu alternatiiv kirurgilisele sekkumisele.

Täitesüstidest saavad abi nii mehed kui naised. Tulemus on tõeliselt loomulik.

Ametlikult on täitegeelide mõju kestus 6-18 kuud, aga nagu paljude teiste ilupreparaatide puhul, on ka täitegeelide mõju individuaalne. Inimestel, kellel on hea ainevahetus, on täitesüstide mõju lühem. Aeglasema ainevahetusega inimeste organismis püsib geel kauem.

Ainevahetuse kiirust mõjutab ka inimese aktiivsus. Kui teed väga palju trenni, võib ka sinu puhul täitesüstide mõju lühem olla.

Tihtipeale arvatakse, et täitesüstid on valusamad kui nad tegelikult on. Kasutame väga peenikest nõela, mis suurt valu ei põhjusta.

Kuna kanname enne protseduuri algust nahale tuimastavat kreemi, ei pea valu pärast üldse muretsema. Tunned küll kergeid torkeid, kuid need pole eriti valusad. Mitmed geelid sisaldavad ka ise valuvaigistavat ainet, nii et pärast esimest torget on iga järgnev torge veelgi vähem valus.

Muide, leidub naisi, kes huulte täitesüstide protseduuril tuimastavast kreemist loobuvad, sest suudavad väikse valu ka selletagi ära kannatada. Järelikult ei saa täitesüstid üleliia valusad olla.

Ära muretse – loomulik ja kaunis tulemus pole mitte ainult sinu, vaid ka spetsialisti soov, sest iga tehtud töö on tunnistus spetsialisti oskustest. Oma mainest hooliv spetsialist ei soovi enda portfooliosse ebaloomulikke huuli.

Pealegi on ülipingutatud huulte jaoks tarvis palju geeli ning mitmeid protseduure. 1 ml täitegeeli pole kindlasti suurte ja dramaatiliste huulte saavutamiseks piisav.

Spetsialist hindab iga kliendi huulte seisukorda ja hoiatab ette, kui on oht üle piiri minna.

See sõltub nii sinu soovidest kui ka näost. Parima vastuse saame anda konsultatsioonil. Tule kliinikust läbi ja peame nõu. Konsultatsioon on tasuta.

Aktiivse herpese perioodil huulte täitesüste teha ei saa, aga kui aktiivset haiguskollet hetkel pole, on täitesüstide tegemine võimalik.

Soovitame 2-3 päeva enne protseduuri võtta herpese ravimit, näiteks ACIC. Kuna süstid on siiski ärritav protseduur, võib herpes end protseduurijärgselt ilmutada ja see on koos huulte paistetusega veelgi ebamugavam kui tavaliselt.

Täitesüstid on üldjuhul ohutud. Probleemid võivad tekkida sellest, kui nõel tabab kapillaari ja tekivad verevalumid. Paari päeva jooksul peaks need kindlasti kaduma, aga kui ei kao, võta kliinikuga ühendust ja anname täpsed juhised, kuidas käituda.

Samuti tuleb hoolikalt kuulata spetsialisti soovitusi. Kui antakse instruktsioon täitesüstide piirkonda mitte puutuda/muljuda, kuid seda ikkagi tehakse, võib geel naha all liikuda ja jaguneda ebaühtlaselt.

Õnneks saab ebaühtlast tulemust ka korrigeerida, lisades vajadusel täitegeeli juurde. Äärmisel juhul on võimalik geel ka ära lahustada, nii et süstide eelne olukord taastub.

Ideeliselt ei ole menstruatsioon takistuseks. Täitesüste ei soovitata menstruatsiooni ajal teha seetõttu, et nahk võib antud perioodil veritseda rohkem kui tavaliselt. Samuti on naise keha sel ajal tundlikum ja nii võivad süstid olla veidi valusamad. Võimalusel planeeri protseduur sellisesse perioodi, mil sul pole menstruatsiooni.

Ei. Täitesüstide tõttu ei veni nahk ei näos ega ka huultel. Sa ei pea kartma, et nahk oleks pärast geeli mõju kadumist rohkem kortsus kui enne. Pärast geeli mõju kadu on nahk samas olukorras, nagu see oleks ilma täitegeeli kasutamata.

Decuses teevad täitesüste ainult need iluspetsialistid, kes on selleks koolitatud, nii et võid kõigi meie spetsialistide usaldusväärsuses kindel olla. Huulte täitesüstide puhul on aga igal tegijal mingil määral oma käekiri ja tugevused. Küsi aega broneerides kliiniku administraatorilt nõu ja ta aitab leida just sulle sobiva lahenduse.