Kellele huulte täitesüstid mõeldud on?

Rubriigid: Täitesüstid,Blogi

Huulte täitesüste tehakse juba aastaid. Paraku on selle protseduuriga pikalt kaasas käinud omajagu stigmatiseerimist.

Huulte täitesüste nähakse kui üht iluprotseduuridega üle pingutamise moodust.

Väljendiga „pardimokad“ oleme ju kõik kursis?

Aga täitesüstidega saab saavutada palju enamat, kui järjekordne ebaloomulik pruntsuu.

huulte täitesüstid

Liiga kitsad huuled

Inimeste suud ja huuled on erinevad. Mõnda on loodus õnnistanud ideaalsete proportsioonidega huultega. Teine peab elama imepeenikeste huultega, mida pole praktiliselt nähagi. Selliseid huuli ei taheta sageli värvidagi. „Milleks tõmmata tähelepanu millelegi, millega ma rahul pole?“ küsis kord üks meie klientidest.

Ühtlasi mõjuvad peenikesed huuled rangelt. See on aga ilme, mida paljud naised endale ei soovi.

Õnneks pakuvad huulte täitesüstid lahendust.

Kui süstida peenikestesse huultesse väike kogus täitegeeli, muutuvad need küll veidi suuremaks, kuid „pardimokkadest“ on asi kaugel. Enamasti on isegi terve süstlatäie (1 ml) täitegeeli süstimisel muutus marginaalne. Üheksal juhul kümnest märkab seda muutust ainult huulte omanik ise.

Võib ju küsida, milleks siis üldse raha raisata, kui erilist vahet polegi? Vastus peitub inimese enesetundes. Kui inimene ise tunneb, et veidi suuremad huuled annavad talle enesekindlust, siis on see igal juhul piisav põhjus, miks protseduur ette võtta.

Ebasümmeetrilised huuled

Klassikalise ilu üheks põhiprintsiibiks on sümmeetria. Sellega võib küll vaielda, sest ilu on maitse asi, kuid ajalooliselt on see nii kujunenud. Seega on loomulik, et paljud ihaldavad sümmeetriat näha ka enda huulte puhul.

Huulte ebasümmeetria võib olla kaasa sündinud. Aga see võib olla ka mõne õnnetuse, haava või armi tagajärg. Huultesse täitegeeli süstimine aitab ebasümmeetria korrigeerida kõigil nimetatud juhtudel.

Kusjuures huulte ebasümmeetriat saab parandada ilma, et huuled sellest suuremaks muutuks. Sel juhul läheb vaja kõigest väikest kogust täitegeeli ja probleem on lahendatud.

Soovitus!

Huulte täitesüstid meestele

Meie ilukliinikus on huulte täitesüste teinud ka mehed. Sugugi mitte ainult modellid või naiseliku välimuse austajad. Huulte täitesüste on vajanud täiesti tavalised mehed.

Nimelt aitavad huulte täitesüstid korrigeerida erinevatel põhjustel oma loomuliku kuju kaotanud huuli. Võib juhtuda, et ortodontiline ravi toob suu piirkonda nii suure muutuse, et puutumata ei jää ka huuled. Sellisel juhul saab huulte täitesüstidega huulte normaalse oleku taastada.

Seega julgustame konsultatsioonile tulema ka mehi, kes pole huvitatud huulte suurendamisest, kuid soovivad huuli korrigeerida trauma, ravi või mõne muu juhtumi järgselt.

Lopsakus, mis mõjub loomulikult

Aga lisaks kõigele eelnevale saab huuli suurendada ka lihtsalt lopsakuse lisamiseks. Sedagi on võimalik teha nii, et tulemus mõjub loomulikult.

Protseduuri kaunis tulemus sõltub kahest faktorist:

  • Spetsialisti käekiri. Protseduurile tasub minna sellise spetsialisti juurde, keda sa usaldad ja kelle käekiri sinu eelistustega kattub. Seega uuri tausta ja kui võimalik, vaata üle ka tehtud tööd.

Ühtlasi oskab spetsialisti stiili kohta infot anda ilukliiniku administraator. Pea temaga julgesti nõu.

  • Geeli õige kogus. Ehkki täitegeeliga üle pingutamine ei ole sugugi nii lihtne nagu arvatakse, ei saa salata, et geeli kogus mängib olulist rolli. Reeglina pole 1 ml geeliga võimalik saavutada hirmuäratavalt suurelt mõjuvaid huuli.

Usalda spetsialisti ja tema hinnangut. Kui ta ütleb, et 1 ml on täiesti normaalne kogus, siis ära üle muretse. Kui ta aga kinnitab, et kaks süstlatäit oleks juba üle pingutamine, siis võta teda kuulda.

Enne kui otsustad, pea nõu

Huulte täitesüstid muutuvad aina levinumaks protseduuriks, sest need aitavad parandada näo sümmeetriat ja muuta huulte kuju ilusamaks. Seda kõike ilma dramaatiliste muutusteta, mis kaaskodanikud ära ehmataks.

Kui soovid ka enda huulte osas nõu pidada, tule Decusesse konsultatsioonile. See on sulle tasuta ega kohusta millekski.