5 põhjust, miks tulla Decusesse laserepilatsiooni

Rubriigid: Laserepilatsioon

Karvad on keha loomulik osa, kuid kui need on soovimatud või valmistavad ebamugavust, on nendest vabanemine parajalt tülikas.

Igapäevase raseerimise ja valusa depileerimise kõrval on õnneks üks alternatiiv, mis võimaldab karvadest igaveseks vabaneda – see on laserepilatsioon.

Mida teadlikumaks inimesed laserepilatsioonist muutuvad, seda rohkem ilmub turule ka teenusepakkujaid, kes lubavad karvaprobleemi igavaseks lahendada.

Et sul oleks lihtsam otsustada, kus protseduuri teostada, toome välja eripärad, mis sind just Decus ilukliinikus ootavad.

Decus_laserepilatsioon_6

1. Valutu protseduur

Kui laserepilatsioon aastaid tagasi teenusena kättesaadavaks sai, olid sellel võrreldes teiste karvaeemalduse meetoditega küll omad eelised, kuid ka mitmed puudused. Suurim puudus oli protseduuri valulikkus, sest valgussähvakuga kaasnes suur kuumus, mida polnud just lihtne taluda.

Seetõttu on veel tänaseni laserprotseduurile tulles enim mures just need kliendid, kes on kunagi aastaid tagasi lasknud laserepilatsiooni teha ja mäletavad seda kui tohutult ebamugavat kogemust.

Aastatega on laserepilatsiooni tehnika arenenud ja uusimal tehnoloogial põhinevad aparaadid kliendile valu ei põhjusta. Just selline tehnika on kasutusel ka Decuses. Kusjuures pole vahet, millise tundlikkusega kehapiirkonnas laserepilatsiooni teostatakse. Isegi kõige tundlikumas piirkonnas nagu kaenlaalused ja Brasiilia bikiini on laserepilatsioon Decuse laseriga lihtsasti talutav.

2. Kui sa ei jää rahule, saad 100% raha tagasi

Valu ongi peamine hirm, mis takistab neil, kes laserepilatsiooni kaaluvad, oma lõplikku otsust teha. Oleks päris nukker, kui soetad endale kalli laserepilatsiooni kuuri ja protseduurile minnes selgub, et see on nii ebameeldiv, et kuuri läbimine on sinu jaoks välistatud.

Et seda ei juhtuks, pakume Decus ilukliinikus prooviprotseduure 50%-lise soodustusega. See annab sulle soodsa võimaluse laserprotseduuri testida ja välja selgitada, kas soovid kuuri läbi teha või mitte. Sest üks asi on lugeda laserepilatsioonist toredat reklaamjuttu ja kuulda teiste inimeste kogemusi, kuid hoopis iseasi on seda enda nahal kogeda. Teadupärast on ju ka inimeste valulävi erinev.

Kui tuled Decusesse prooviprotseduurile ja leiad, et protseduur oli valus, ei vastanud sinu ootustele ning sa ei jäänud kogemusega rahule, oleme valmis sulle raha 100% ulatuses tagastama. Seega on laserepilatsiooni katsetamine sinu jaoks täielikult riskivaba.

3. Maailma parimad laserid

Nagu juba mainitud, oleme Decus kliinikus aparatuurile väga suurt rõhku pannud. Meil on kasutuses kaks laserit, mis pärinevad Iisraeli tootjalt Alma Lasers. Tegemist on maailma parimate laserite hulka kuuluva tehnikaga.

  • Soprano ICE on jahutusega varustatud laser, mis võimaldabki protseduure teostada valutult. Lisaks on selle tehnoloogia nii võimas, et suudab peatada ka väga heleda pigmendiga karvade kasvu – seda väga paljud teised laserid ei suuda.
  • Soprano ICE Titanium on täpselt samal tehnoloogial põhinev laser, mille eeliseks on kiirus suurte kehapiirkondade töötlemisel. Nii nagu Soprano ICE, suudab ka Titanium ühena vähestest laseritest eemaldada heleda pigmendiga karvu ega sea piiranguid nahatoonile.

Miks on üldse oluline, et laser oleks maailma parim? See on oluline eelkõige seetõttu, et protseduur oleks sinu jaoks valutu ja ka ohutu. Kui laser ei ole kvaliteetne, võib see nahka kahjustada. Samuti jääb lahjemate masinate puhul puudu efektiivsusest, mis on väga oluline, sest eelkõige on teenuse eesmärk karvakasv peatada.

Mõlemad Decuse laserid on väga efektiivsed. Meie uusim laser paistab positiivselt silma ka oma kiiruse poolest. Kui on tarvis töödelda suuri piirkondi (näiteks terved jalad), siis on väga oluline, et protseduur ei võtaks kaua aega. On ju suur vahe, kas pead kliinikus veetma 2 tundi või 30 minutit!

Samuti on kvaliteetset laserit võimalik väga mitmel viisil seadistada. Spetsialist saab lähtuda just sinu nahatoonist ning karva tugevusest. Soovitud tulemuse saavutamisel on see väga oluline.

4. Päike ei sea piiranguid

Laserepilatsiooni kuuri läbimine on aeganõudev, kuna laser mõjutab ainult neid karvu, mis on parasjagu kasvufaasis. Kuna karvade kasvufaasid vahelduvad, läheb aega, enne kui laser kõigile karvanääpsudele õigel ajal „pihta saab“. See aga tähendab, et naha täieliku sileduse saavutamiseks kulub mitmeid kuid ja sõltuvalt kuuriga alustamise ajast võib see venida ka suvekuudele.

Miks see üldse oluline on? Sest paljud laserid ei ole võimelised töötama tumeda pigmendiga nahal. Sealhulgas nahal, mis on päevitunud.

Decus kliiniku laserid õnneks selliseid piiranguid ei sea. Võid olla täielikult päevitunud või päevitumata nahaga, laser teeb oma tööd igal juhul sama efektiivselt, sest on seadistatav naha pigmentsuse astet arvesse võtma.

See on suur eelis ja jätab sulle vabaduse päikese käes viibida täpselt nii palju, kui sa ise soovid.

5. Esimesed tulemused saad juba selleks suveks

Laserepilatsiooni lõpptulemust näed alles pärast kuuri läbimist, kuid muutus on nähtav ja tajutav juba pärast kõige esimest protseduuri. Need karvad, mis on protseduuri ajal kasvufaasis, saavad koheselt mõjutatud.

Reaalsuses tähendab see seda, et karvakasvu kiirus justkui aeglustuks. Näiteks naised, kel on tavaks end iga päev või ülepäeviti raseerida, saavad seda pärast protseduuri teha palju harvemini. Muutuse täpne ulatus on muidugi individuaalne.

Seega ei ole laserepilatsiooniga alustamiseks mitte kunagi nn halba aega. Võid sellega algust teha mistahes kuus.

NB! Kui soovid enim säästa, soovitame sul laserepilatsiooni proovikord soetada Decuse e-poest – nii saad osa täiendavast soodustusest.