Maailma valutuim süstimine käib püstoliga. Nüüd ka Decuses!

Rubriigid: Plasmateraapia

Iluprotseduuride teostamiseks on süstimine võrreldes ilukirurgiaga oluliselt leebem viis, kuid sellegipoolest pisut ebamugav. Mõni inimene kardab süste nii väga, et on sel viisil teostatud iluprotseduurid enda jaoks täielikult välistanud.

Õnneks pakub tehnika lahendusi, mis pole käsitööna võimalikud. Ka süstimist saab teostada masinmeetodil, nn spetsiaalse püstoli abil. See lahendus on jõudnud ka Decus ilukliinikusse, kus teostame sellega iluprotseduure, mis on nüüd praktiliselt valutud.

injection

Süste teeb püstol U225

Püstol U225 on välja töötatud Prantsusmaal ning saanud tänaseks üheks maailma kõige populaarsemaks püstolsüstimise töövahendiks. Püstol töötab suruõhu põhimõttel ja väga kiiresti, suutes minutis teha kuni 300 liigutust. Nii süstide arv, nõela liikumise sügavus kui ka korraga doseeritava preparaadi kogus on reguleeritavad.

U225 kiired liigutused on praktiliselt valutud. Paljude automaatsete süstimisvahendite puhul liigub nõelaga kaasa ka süstlaosa, kuid U225 on need kaks üksteisest eraldanud. Liigub ainult nõel. Seeläbi avaldub nahale väiksem surve ja protseduur tekitab kokkuvõttes vähem valu ning ärritust.

Mida rohkem süste protseduuri käigus tehakse, seda ühtlasemalt on võimalik toimeainet naha alla viia ja siin tekib masinal inimese ees suur eelis. Käsitsi ei ole kunagi võimalik saavutada sellist ühtlust. Ei süstide arvu, kiiruse, sügavuse ega ka aine doseerimise osas.

Tänu spetsiaalsele blokeeringule ei lähe ühtki tilka preparaati raisku. See tähendab, et püstoliga jõuab toimeaine täpselt ja ainult sinna, kuhu vaja.

Sobib tundlikele piirkondadele

Süstepüstol on suur edasiminek, kuna võimaldab valuvabasid süste teha ka neisse kehapiirkondadesse, mis on ülitundlikud. Alates kõhust ja reie sisekülgedest kuni näo ja peanahani.

Decus ilukliinikus kasutame püstolit plasmateraapia protseduurideks. Kuigi tegemist on väga häid tulemusi näidanud teraapiavormiga, on paljud kliendid pidanud seda varasemalt raskesti talutavaks, sest süstid on valusad. Eriti just näiteks juuksekasvu stimuleerimiseks mõeldud süstid, mis tehakse peanahale. Püstolmeetod on selle tõrke kõrvaldanud ja võimaldab plasmateraapiast osa saada palju rohkematel klientidel.

Kui soovid nautida plasmateraapia eeliseid valutult ja ilma ebamugavustundeta, kutsume sind protseduurile Decusesse. Vajadusel tutvustame püstolit sulle tasuta konsultatsiooni käigus, kus saad ise veenduda, kui valutult see töötab.