Botox

Tavahind372 

Soodushind kliinikus249 

Soodushind e-poes237 

Sel kuul soodsam!

Botox, 2 tsooni

Soovid peatada aega? Botoxiga on see võimalik! Tõhusate botuliinisüstide abiga on võimalik taandada kortsukesi, silendada nahka ning saavutada loomulikult kaunis tulemus kiiresti ja ohutult!

See pakkumine sisaldab Botoxi süste vabalt valitud 2 tsoonile:

  • horisontaalsed kortsud otsmikul;
  • kurjusekorts;
  • „kanavarbad“ silmade nurgas.

Tasu kohe ja kindlusta soodsaim hind. Protseduuri võid broneerida endale sobivaks ajaks - vautšer kehtib 2 kuud.

Tasu kuni 3 osas

See on sulle 100% intressivaba.

Botox on USA-s toodetud preparaat, mille toimeaine on botuliintoksiin. Sellel toimeainel on lihaseid lõdvestav toime.

Botuliintoksiini kasutamise ajalugu ulatub 1970ndatesse aastatesse, seega on see ilutööstuses kasutusel olnud juba aastakümneid ning tunnistatud täiesti ohutuks.

Toimeaine süstitakse just neisse lihastesse, mida soovitakse mõjutada.

Lihase tööpõhimõte seisneb pingutamises. Ent kui naha all olev lihas on pidevast pingutamisest pingesse jäänud, kisub see lihase peal oleva naha kortsu. Lihasesse süstitud Botox vabastab lihase pingest ning seda kattev nahk muutub siledaks.

Reeglina on mistahes süst vähemalt õige natuke valus. Õnneks süstitakse Botoxit ülipeenikese nõelaga, mis teeb selle protsessi peaaegu valutuks.

Muidugi on nõelatorked tunda, kuid need on lihtsasti talutavad. Kui võrrelda valuskaalat millegi tuttavlikuga, siis jääb süsti valulikkus kuhugi sääsehammustuse ja mesilase nõelamise vahele, kusjuures viimane on kindlasti valusam kui Botoxi süst.

Seda on raske öelda, sest kõik sõltub inimesest. Esimesi muutusi näed juba järgmisel päeval pärast süstimist, kuid järgnevatel päevadel mõju üha süveneb. Mõnel inimesel saabub täismõju juba vähem kui nädalaga, mõnel kulub pisut kauem. 14 päeva pärast on maksimaalne mõju saavutatud.

Seepärast ootame sind 2 nädala pärast uuesti vastuvõtule, et arst saaks veenduda, kui hästi Botoxi süstid mõjusid. Kui selgub, et tulemus ei ole veel päris see, mis soovitud, teeme sulle kuni 4 ühiku ulatuses lisasüste. Lisasüstid ei maksa sulle midagi.

See on väga individuaalne. Mõju võib kesta 3 kuud, aga võib ulatuda ka kuni 9 kuuni. See sõltub sinu ainevahetusest ja keha võimest neurotoksiini lõhustada.

Meie kogemus näitab, et neid inimesi, kellele Botoxi süstid ei mõju, tõepoolest on, kuid neid on väga vähe – vaid 1%. 2 nädala pärast ootame sind uuesti arsti vastuvõtule ja kui selgub, et soovitud tulemus pole veel saavutatud, teeme sulle kuni 4 ühiku ulatuses lisasüste, mis sulle lisakulusid kaasa ei too. Alles seejärel on võimalik hinnata, kas Botox sulle mõjub või oled üks vähestest, keda Botox ei aita.

Lisaks miimiliste kortsude eemaldamisele on sellest abi ka liighigistamise puhul. Lokaalsete süstide piirkonnad võivad olla nii kaenlaalused, peopesad kui ka jalatallad.

Samuti saab Botoxi abil näolihaseid lõdvestada ja seeläbi näo sümmeetriat parandada. Näiteks siis, kui sul on ebaühtlase kõrgusega kulmud. Või kui suunurgad hoiavad alla.

Isegi ninaotsa kuju saab Botoxiga kohendada. Kusjuures tulemused on üllatavalt head, arvestades, et tegemist on mittekirurgilise toiminguga.

Tule konsultatsioonile ja saad spetsialistilt oma mure asjus personaalset nõu.

Kurjusekortsu eemaldamine on võimalik ainult Botoxiga, aga ka kombineeritult täitesüstidega. Milline meetod sinu puhul aitab, sõltub kortsu sügavusest.

Üldiselt on kurjusekortsu süst Botoxi puhul eraldi käsitletav piirkond ja kui sekkuda õigeaegselt, on sellel kortsu eemaldamiseks täiesti piisav mõju.

Suunurkade tõstmine on vajalik siis, kui suunurkadest allapoole jäävad lihased on pinges. Kuna Botoxil on lihaseid lõdvestav mõju, on võimalik lõdvestada ka just neid lihaseid, mis suunurki alla tõmbavad. Tulemuseks on palju kaunima sümmeetriaga suu.

Silmalaugude korrigeerimine (tõstmine) oma parimal kujul on võimalik üksnes kirurgiliselt sekkudes. Botuliintoksiin antud probleemi korral ei aita.  

Botoxi abil on aga võimalik korrigeerida kulmude kõrgust. Näiteks kui üks kulm kipub teisest kõrgemal paiknema, siis on Botox ideaalne lahendus.

Hind sõltub sellest, mitu ühikut toimeainet kulub. Reeglina kulub Botoxit korraga 10 ühikut ja seda nii otsaesise kui ka silmaümbruse kortsukeste eemaldamisel. Kui spetsialist seda vajalikuks peab, siis kuni 15 ühikut. Näiteks meestele tuleb nende füsioloogia tõttu alati süstida maksimaalne kogus.

Kahe nädala pärast ootame sind järelkontrolli. Kui selgub, et algsest kogusest jäi väheks, lisame kuni 4 ühikut Botoxit juurde. Sinu jaoks on lisasüstid tasuta.

Liighigistamist takistavate süstide maksumus sõltub piirkonnast. Hindu näed hinnakirjast.

Näo, nina ja igemete sümmeetria parandamisele kulub tavaliselt 4-6 ühikut toimeainet, alla vajunud suunurkade puhul kuni 10 ühikut.

Peale Botoxi süstimist annab iluspetsialist sulle täpsed juhised, kuidas järgnevatel päevadel toimida.

Alkoholi vältimine ühe nädala jooksul on väga oluline, sest alkohol võib toimet pärssida. Alkoholi tarbides sa ise mingit muutust ei tunne, kuid Botox ei saa mõjuma hakata ning hiljem on protseduuri efekt selle võrra nõrgem.

Järgi alati kõiki juhiseid, sest siis on Botoxi mõju tugevam ja kestab kauem.

Kindlasti oled kuulnud Botoxist räägitud hirmujutte, kuidas nägu muutub täiesti liikumatuks ning emotsioonid ei paista enam välja. See võib nii minna ainult juhul, kui Botoxiga on liialdatud ning spetsialist ei ole oma tööd korralikult teinud. Decuses pöörame tulemuse loomulikkusele väga palju tähelepanu, sest soovime, et tulemus kaunistaks sind, mitte ei teeks olukorda hullemaks.

Liigne kogus botuliintoksiini võib põhjustada ka otsmiku ja silmalaugude alla vajumist.

Internetis levib palju fotosid, kus on kujutatud ebaõnnestunud Botoxi tulemusi. Nende juhtumite puhul on üldjuhul tegemist allergilise reaktsiooni, halva kvaliteediga preparaadi või oskamatu süstimisega. Tavalise terve inimese ja kvaliteetsete materjalide puhul on Botoxi tüsistused äärmiselt harv nähtus.

Decus kliinikus sa kõrvaltoimete pärast muretsema ei pea, sest kasutame ainult kvaliteetseid preparaate ja kogenud spetsialiste. Samuti jälgime väga täpselt, et preparaadi koguse ega süstimise sagedusega ei mindaks liiale.

Botox on vastunäidustatud neile, kellel on botuliintoksiini või botulotoksiini talumatus. Samuti on süstid välistatud, kui oled rase või imetad, sul on: lihasenõrkus (müasteenia), vere hüübimishäired, suhkruhaigus, onkoloogiline haigus, infektsioon või põletik süstimiskohas. Samuti ei käi Botoxiga kokku antibiootikumid, antikoagulandid ja antiagregandid.

Preparaadi kvaliteet on väga oluline, sest määrab ära, kui tõhusalt see mõjub ning kui ohutu see sinu jaoks on. Decus kliinikus kasutame ainult Botoxit ja Dysporti, sest need on väga head preparaadid ning neil on olemas CE-märgis. See tähendab, et need vastavad Euroopa keskkonnakaitse-, tervise- ja ohutusnõuetele.