Kuidas ilukliinik aitab vabaneda nahaprobleemidest?

Meditsiiniteaduste doktor, dermaonkoloogia ja laserkirurgia kõrgema kategooria arst-dermatoloog. dr. Anastas Piruzjan ütleb, et ilukliinikute roll on aidata kaasa sellele, et inimene oleks oma eluga ja välimusega rahul.

Tavaliselt jõuavad inimesed Anastas Piruzjan juurde erinevate nahaprobleemidega. On neid, keda kimbutab akne, akne armid või soovitakse konsultatsiooni oma näo värskendamise ja noorendamise kohta. Tuleb ette ka sünnimärkide- ja muude nahamoodustiste eemaldamist.

Tihti teeb dr. Piruzjan ka erinevaid ilusüste. „Näo- ja dekoltee piirkonna noorendamiseks või vananemise tundemärkide edasilükkamiseks leidub tänapäeval rohkelt võimalusi,“ räägib Anastas ja lisab, et Decus Clinicus on selleks suurepärased laserid. „Selliseid leidub vähestes kliinikutes. Need on tõhusad ja annavad kiiremaid tulemusi kui Hiinas toodetud aparaadid,“ kinnitab dr. Piruzjan.

Esimene samm

Dr. Piruzjani sõnul tuleb alati lähtuda konkreetsest inimesest ja tema probleemist. Üldistusi teha ei tasu. Iga inimene ja tema nahk on erinevad. Seepärast algab iga vastuvõtt konsultatsiooniga, mille jooksul otsitakse probleemi lahendamiseks sobivaim võimalus. Tihti nõuab ravi mitmeid protseduure ning vajalik on ka kodune järelhooldus. Süstide puhul on oluline leida sobivaim preparaat ning aeg ajalt tuleb ka kliendile öelda, et süstidega pole võimalik märkimisväärset muudatust esile kutsuda. Seda juhtub siiski õnneks väga harva. Akne ravi puhul on oluline eelkõige vaadata kas on tarvis laserravi või on võimalik teisi meetodeid kasutades probleem lahendada.

Hirmud

Dr. Piruzjani sõnul on inimestel protseduuride ees erinevad hirmud. Muretsetakse, et on valus ja kardetakse, et tekkinud probleem läheb hullemaks. „Oluline on endale siinjuures teadvustada, et spetsialisti poole pöördumist ei ole vaja kunagi karta, üle muretseda või veel hullem, häbeneda. Spetsialist on kõige õigem probleemile lahenduse otsija. Tema on näinud sadu patsiente ning omandanud ka pikaajalise kogemuse. Tema oskab kindlasti lahendusi pakkuda,“ räägib Piruzjan. Üldiselt ei ole protseduurid, mida Decus kliinikus tehakse, valusad ning kui peaksidki olema, siis kasutatakse tuimestusi, mis aitavad valu ära võtta.

Tulemus

Kui inimese naha- või mõni muu esteetilse välimusega seotud probleem saab lahenduse, siis meeldib ta endale palju rohkem. Inimese enesetunne on parem ja see ongi kõige olulisem. „Daamide rahulolevad näod, püsikliendiks saamine ja kliinikusse tagasi tulemine on parimad kiidusõnad spetsialistile,“ räägib dr. Piruzjan. Aeg ajalt tuleb dr. Anastas Piruzjani sõnul siiski patsiendile ka negatiivseid vastuseid anda ning edastada info suure tõenäosusega tõsisest diagnoosist. Kahjuks toob see kaasa üllatuse, et eelmine arst pole probleemi märganud. Õnneks on olukorral siiski ka positiivne külg – inimene saab ravi ning võib edasi liikuda.

Ilukliinik kui tervisliku elustiili toetaja

Tänapäeval pöörame me järjest enam tähelepanu tervislikule elustiilile. Inimene mõtleb üha enam sellele, mida ta sööb ja palju ta liigub. „Ilukliinikute roll on aidata kaasa sellele, et inimene oleks oma eluga ja välimusega rahul. Kui me suudame aidata parandada vead või lahendada probleemid, mis inimest häirivad, siis oleme rõõmsad,“ sõnab dr. Piruzjan ning lisab, et kogu kliiniku personalil on hea meel kui nad seda elukvaliteeti saavad aidata tõsta.

Julia

Mulle pakuti võimatult teha plasma kuuri ning saada soodustust 2-3 korra kuurile. See oli väga meeldiv.

Siiri

Väga meeldiv vastuvõtt, selgitati igat sammu protseduuril. Igati sõbralik ja meeldiv arst.

Brigitta

LPG ise oli super mõnus ja tehnik, oli väga armas ja sõbralik! Tulen kindlasti tagasi 🙂

Christina

Natalja oli väga asjatundlik ja sõbralik ja seletas kõik töö käigus, nii et hirm kadus.

Maarika

Naeratav ja lahke personal. Täiuslik info protseduuri kohta.

Nadezda

Meeldis protseduuri läbiviija sõbralikkus, professionaalsus, ning detailne protseduuri ja sellele järgneva kirjeldamine, kliendiga kaasa mõtlemine, arutlemine avatult ja ausalt

Jana

Meeldiv ja soe vastuvõtt registratuuris, kaasaegne ja moderne tehnika ning imeline tulemus toob ikka tagasi Decus kliinikusse! Soovitan enda kogemusest!

Imbi

Väga meeldiv esimene külastus, märgati kohe uksel ja sain väga hea hoolituse! Teenindaja aitas mul leida parima hoolduse ja HIFU, mis on küll valulik , oli läbi tema hooliva ja väga hea töötluse ikkagi vägagi talutav ja ootan huviga veel jätkuvaid tulemusi ja külastan teid ka edaspidi.

Piia

Olin meeldivalt üllatunud. Minu kurjusekorts oli keeruline ja nõudis tavapärasest rohkem tegemist, et see korda saada, kuid Decuse kliinikus sain lõpuks soovitud tulemuse.

Talvi

Mulle meeldis, et teenus oli korralikult tehtud – laserepilatasioonis ei olnud tunda, et mingi koht oleks hooletult või nö üle jala tehtud, vahele jäetud vms. Ja see ongi mulle kõige olulisem.

Kairi

Esimese asjana juba registraator, kes vastas telefonile ülisõbralikult ja juba enne kohalejõudmist oli hea tunne kliinikusse tulla 🙂 Samuti sain aja KOHE, kui helistasin ja oldi nii vastutulelikud. Spetsialist ise oli hästi rahulik, meeldiv, sõbralik ja oleksin olnud justkui teraapias 🙂 Oli väga professionaalne ning tõesti hooliv naisterahvas! 🙂 Järelkontrolli jaoks oli tausta vajadusel ka protseduuri korrigeerimine – taaskord väga meeldiv kliendi suhtes! See oli minu esimene külastus, panin kohe uue protseduuri jaoks aja kirja ja juba ootan millal saan taas Teid külastada! 🙂 kohapeal juba soovitasin Teie kliinikut kahele sōbrannale, nautisin kohvi ning maiustasin kommidega, lõõgastusin. Ülimalt meeldiv kogemus – olles juba väga paljusid teisi kliinikuid varasemalt külastanud – olete eeskujuks teistele!!

Kristi

Antud LPG protseduur on parim, kus ma kunagi käinud olen.

Siret

Personaalne suhtumine. See, et spetsialist mäletas mind eelmisest korrast, oli vastutulelik parima hinna pakkumisel ja andis ka muidu head nõu. Soe ja sõbralik inimene!

Moonika

Saime ühtselt otsusele,mis võiks mu muret leevendada! Koostöö super ja väga meeldiv.

Egle

Meeletult tore teenindus, sisenedes oli tunne, nagu oleks koju jõudnud. Spetsialist oli hooliv, rahustas. Väga väga rahul tulemusega. Soovitan kõigile.

Kai

Anna on nii kiire, professionaalne ja meeldiv. Olen käinud erinevate juures, aga kõige parem tulemus on jäänud Annaga.

Kristiina

Personaalne lähenemine ja väga meeldiv klienditeenindus. Salong on väga hubane ja puhas.

Brit

Mulle väga meeldib online broneerimise võimalus, saan kiirelt ja mugavalt aja valida. Vastuvõtt ja teenindus mulle alati meeldinud, aitäh!

Viktoria

Spetsialisti töö, minu jaoks oli see esimene kogemus, hirmus, aga dr Anna rahustas, kõik läks kiiresti ja valutult. Aitäh.

Kerli

Minu õde Natalja oli väga tore ja abivalmis. Andis ka häid näpunäiteid, lisainformatsiooni, mida teiste teenusepakkujate juures pole saanud.

Ülvi

Iluteenuse tegija on oma ala professionaalne spetsialist, teeb oma tööd väga põhjalikult ja oskab/ tahab kliendile pakkuda just tema vajadustest lähtuvalt protseduuri.

Hele-Riina

Spetsialist arutas iga liigutuse etapiliselt minuga làbi ja viis protseduuri suht valutult läbi vôrreldes eelmiste kogemustega mujal kliinikutes.

Heidi

Spetsialist oli väga abivalmis ja selgitas põhjalikult protseduuri. Samuti andis kaasa soovitusi edaspidiseks. Jäin protseduuri tulemusega väga rahule.

Kristel

Professionaalne ja sõbralik teenindus. Sain imelised huuled ilma igasuguse valuta.

Annika

Suureparane kosmeetik, kes mulle protseduuri teostas. Super.

Ülvi

Viisakas teenindus, kosmetoloog väga põhjalikult selgitab protseduuri ja annab häid soovitusi, kuidas oma näonahka hoolitseda ja millised on head protseduurid.

Elo

Super hea teenindus.

Mirjam

Meeldis hea teenindus ning arsti korralik töö ning seletus ja kurssi viimine kõigega.

Natalja

Arst oli väga tähelepanelik ja sõbralik. Sain vastused kõikidele oma küsimustele ja samuti ravi plaani.

Debora

Mulle meeldis, kuidas professor rääkis ja nõu andis. Kindlasti jäin rahule ja loodan edaspidi, et kui ma lepin kokku aja uuesti siis ma saaksin temaga arsti aja! Soovitan kindlast edasi oma sõpradele kui nendel peaks olema mingi nahahaigus.

Helgi

Teenindus on meeldiv ja sujuv. Klienti kõnetatakse nimepidi – nii armas. Teenindajad on pädevad, hoolivad, tunnevad oma ala, oskavad soovitada! Super!

Raili

Väga kena vastuvõtt, rahulik suhtumine ja loomulikult hea tulemus minu probleemile.

Ruth

Viisakas ning kliendisõbralik suhtlemine! Protseduuril käidi küsimas, kuidas olla on ning suheldi ja tunti huvi, kuidas tunne on!

Klaara L.

Valutu protseduur ja efektiivne tulemus

Elisabeth

Protseduur oli valutum kui mujal.

Tiina-Mai

Kindla käega ja turvaliselt mõjuv spetsialist!

Anzela

Väga soe vastuvõtt ja teenindaja oli väga meeldiv. Teeb oma tööd hästi ja tahab ka, et kliendil oleks mugav.

Klaara

Väga professionaalne ning meeldiv teenindus ja spetsialist. Tulemused olid näha juba peale esimest korda!

Ly

Sain aja juba samaks päevaks, tundsin ennast oodatud kliendina. Protseduuri jooksul kontrollis spetsialist pidevalt, kuidas end tunne, selgitas toimuvat ja soovitas professsionaalselt edasisi käike.

Ave-Ly

Meeldisid spetsialisti üksikasjalikud selgitused ehk sain tunda, et tegemist porfessionaaliga. Soovitan ise klientidele rääkida protseduurist ja mida teha võib ja mida mitte jne, see aitab.

Veronika

Tegin Botox süstid 3 piirkonda, ja ei ühtegi verevalumit ega sinikat nagu mujal on juhtunud.

Evelin

Inimesed on väga toredad, armsad ja proffid, teenuse hinnad on paremad kui kusagil mujal, tulen tagasi! 🤓

Gerly

Kõik inimesed kes mind ümbritsesid olid väga hoolivad ja tundsin, et nad soovivad mind aidata, aga mitte ei tee seda tööd ainult raha eesmärgil, aitäh teile!!!

Kristina

Nii mõnus ja meeldiv suhtlus ja teenindus. Uksest sisse astudes võetakse vastu laia naeratusega, mis teeb olemise veel paremaks Teie kliinikus. Suur kummardus ja Tänud Teile! 🙂

Tiina Kottri

Aeg protsetuurile leiti mulle sobival ajal. Sain aja paari päeva pärast kohe.

Evelyn Villers

Meeldis eelkõige muidugi protseduuri tulemus, samuti suurepärane kliendisuhtlus. Preili administraator oli väga meeldiv ja operatiivne, doktor põhjalik ja diskreetne. Protseduur möödus meeldivalt ja sujuvalt. Tänan.

Piret Ernesaks

Meeldis väga sümpaatne ja meeldiv teenindus – nii arst kui ka vastuvõtu neiu 😊

Pille Uibo

Meeldis juba vastuvõtt sisenedes. Väga soe ja sümpaatne õhkkond. Olin Teie kliinikus esimest korda.

Moonika

Olen positiivselt üllatunud, soe ja põhjalik suhtlemine ja teenindus.

Triin Mäe

Mulle väga meeldis kosmeetik kes minuga tegeles. Oli soe ja üliarmas. Kindlasti soovin järmine kord taas , et tema minuga tegeleks.

Kärt Maanas

Protseduuri teinud arst, professionaalsus, otsekohesus ja loomulikult tulemus.

Ilona Lilleorg

Dr Anna isik ja tema töö – hindan teda vàga kõrgelt! Administraatori teenindus ja salongi atmosfäàr on täiuslik.

Kui soovite rohkem infot, palun võtke meiega ühendust. Räägime teile põhjalikult. Meie kontaktid leiate siit.

Kui oled valmis, broneeri endale meie juurde aeg. Paljude klientide hinnangul on parim laserepilatsioon Tallinnas just Decus ilukliinikus.

Anastas Piruzyan

Dermatoloog, Dermatoonkoloog, Laserkirurg, Nahaarst

Eestis võtab professor vastu ainult Decus kliinikus!

Kõrgeima kategooria arst, professor, kellel on valdkonna töökogemus üle 30. aasta. Valdab erinevaid süstimismetoodikaid, kontuurplastikat, botuliinteraapiat, niitide teraapiat, biorevitoloogiat, mesoteraapiat, eemaldab erinevaid naha moodustisi jt.

Igapäevaselt töötab professor Venemaa Teaduste Akadeemia Kliinilises Haiglas l aserkirurgia osakonnas, juhib Moskvas Esteetilise Meditsiini Keskust Bosco, on peaarst Kosmetoloogiakeskuses Articoli. Konsulteerib Moskva Riiklikus Lomonossovi nimelises Ülikoolis. Peale patsientide ravimise tegeleb professor aktiivselt teadustööga, meditsiinipreparaatide katsetamisega, annab meisterklasse ja esineb rahvusvahelistel seminaridel.

Professor Anastas Piruzyan valdab vene – ja inglise keelt.