Plastiline kirurgia

Viime läbi ka erinevaid esteetilise kirurgia protseduure, spetsialiseerudes näokirurgiale. Selleks on meil eksklusiivne leping Lätis asuva dr. Jurševitši nimelise esteetilise meditsiini kliinikuga.

Sinu eesmärkide saavutamiseks koostavad raviplaani näokirurg Dr. Svirgun, dermatoloog dr. Piruzyan ja Läti kliinikut esindav kirurg.

decus-clinic-02

Protseduur

Esmalt broneeri arsti konsultatsioon. Konsultatsiooni käigus selgitame koos välja, millist tulemust soovid saavutada ning milliseid protseduure selleks teostama peaks.

Koostame individuaalprogrammi, mis võtab arvesse sinu soove, iseärasusi ja terviseseisundit. Lepime kokku nii operatsiooni päeva ja kellaaja, terviseuuringute päeva ja kellaaja kui ka protseduuride hinna.

Kolm päeva enne operatsiooni tuleb kirurgile/anestesioloogile tuua kohustuslike terviseuuringute (vereanalüüs, elektrikardiogramm, kopsude röntgendiagnostika) tulemused. Uuringud saad teha mistahes meditsiiniasutuses, soovi korral ka dr E. Jurševitši esteetilise meditsiini kliinikus.

Vahel osutuvad vajalikuks ka lisauuringud. Uuringud viiakse läbi kaks nädalat enne operatsiooni. Pärast operatsiooni tuleb tulla kliinikusse sidumisele, niite välja võtma ja tervise üldkontrollile.

Vastunäidustused

Võimalikud vastunäidustused selguvad konsultatsiooni käigus!

Ootame sind Decus Ilukliinikus!

Asume Tallinnas Mustamäel aadressil Sütiste tee 19A.

Oleme avatud

  • Esmaspäev – Reede 09.00 – 19.00
  • Laupäev 10.00 – 17.00
  • Pühapäev 10.00 – 15.00

+372 5193 7000
info@decus.ee

PS! Meie klientide parkla asub maja vasakul küljel.
Kliiniku sissepääsu leiad aga maja tagant.

decus-clinic-09

Decus Ilukliinik omab Terviseameti tegevusluba nr. L04089